Şiş İle Ahududu Örgü Örneği Türkçe Videolu

Hanımların çoğu evde örgü örmekten çok keyif alır. Örgü örmek ev işlerinden ve günün stresinden uzaklaşmanızı sağlar. Kendinizi daha rahat ve mutlu hissedersiniz. Ayrıca televizyon karşısında, dinlenirken örgü örebilirsiniz. Misafirliğe gittiğinizde de yakınlarınıza yaptıklarınızdan bahsedebilir orada da yarım kalan işlerinize devam edebilirsiniz. Yani örgü örmek zahmetli bir şey değildir ve gittiğiniz her yerde yapabilirsiniz. Yeni modeller öğrenmek de bilgi haznenizin gelişmesine yardımcı olur. Bu makalemizde de yeni bir örgü modelini anlatacağız. O halde hep birlikte ahududu örgü modeli nasıl yapılır öğrenelim.

Bu modelde de şişlerden yardım alacağız. Son zamanlarda tığ ile yapılan örgüler daha popüler olsa da şişlerle yapılanların da modası hiçbir zaman geçmeyecektir. Her örgüde yeni bir model denemek yeteneklerimizin açığa çıkmasına yardım edecektir. Bu arada web sitemiz üzerinden diğer şiş ile yapılan örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Sizler de mutlaka evlerinizde kendinize öz modeller oluşturmuşsunuzdur. Bu modelleri bizler ve diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz. Böylece herkes sizden yeni bir şey öğrenmiş olur. Bizimle iletişime geçmek isterseniz düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Uzman ekibimiz kısa süre içerisinde şahsınıza dönüş yapacaktır.

Tığ İşi Ahududu Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Ahududu Örgü Modeli Yapımı Ve Detayları

Ahududu örgü modelini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle yelek yapacağınız bu model çok şık ve güzel görünmektedir. Renklerini dilediğiniz ve sevdiğiniz şekilde seçebilirsiniz. Eğer yakınlarınıza hediye etmek istiyorsanız bir an önce sevdiği renkleri öğrenmenizi tavsiye ederiz. Sizler herkesten farklı olarak dışarıdan bir hediye almaz ve kişiye özel olduğunu hissettirirsiniz.

Herkes özel hissetmek ister. Kendine özgü özellikleri ve eşyaları olur. İnsanlar özel olduklarında mutlu olurlar. Aynı zamanda sizlerden alacağı güzel hediyeler kendilerini değerli hissetmelerine sebep olur. Siz de karşınızdakinin mutluluğunu bu sayede paylaşırsınız. Mutluluk paylaştıkça çoğalır ve çevrenizdeki herkes sizin sayenizde güzel günler geçirebilir. Unutmayın her şey ellerinizdedir.

Ahududu örgü örneği bebek battaniyesi olarak da kullanılabilir. Bir çok farklı kullanım alanı üretebilirsiniz. Genelde bebek örtüleri pembe ya da mavi renkten yapılıyor. Ama siz dilediğiniz gibi farklı bir renk de kullanabilirsiniz. Örneğin sarı renk de bebek battaniye ve ceketlerinde çok hoş görünür.

Ahududu Örgü Modeli Yapılışı

Ahududu örgü motifinin yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece açıklayıcıdır. Ayrıca elde ettiğiniz örgülerden yaptıklarınızı bizimle paylaşabilirsiniz ve böylece bir model ile ilgili daha fazla fikir üretmiş olursunuz. Bu model ile bere de yapabilirsiniz. Kış aylarında ihtiyacımız olan bereleri evde örebilirsiniz.

Şiş ve yün seçiminde de dikkatli olmamızda fayda var. Elimizin sıklığına göre kullanacağımız şişleri biliyor olmamız gerekir. Böylece çok daha rahat bir şekilde örgü örebilirsiniz. Çalışmalarınız sırasında dinlenmeyi unutmamalı ve prensip haline getirmelisiniz. Şimdiden bütün hanımlara kolay gelsin.

Gönülden Örgüler’e bizimle ahududu örgü modeli yapılışını paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git