Şiş İle Bağlamalı Ajurlar Örgü Modeli Yapımı

Örgü artık hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor. Son zamanlarda da yeni modeller internet ortamında da yayılmaya devam ediyor. Eski zamanlarda komşuluk ilişkileri daha yoğun olduğu için kadınlar sadece birbirleri ile görüşerek bildiklerini paylaşıyordu. Şimdilerde örgü modellerinin olduğu kitaplar ve bizim sitemizde bulunan videolu anlatımlar sayesinde örgü örmeyi öğrenmek daha kolay bir hal aldı. Bizler siz değerli okuyucularımıza her gün yeni örgü modelleri anlatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bugün de şişle bağlamalı ajurlar örgü modeli nasıl örülür anlatacağız.

Günümüzde modern eşyalardan daha çok bizim geleneklerimize bağlı eşyalar tercih edilmelidir. Hala dışarıda bile eski dönemlere ait ama şimdilerde bile moda olan eşyalar ile karşılaşıyoruz. Özellikle anne ve büyükannelerimizin öğrettiği modelleri tekrar uygulayabilmek ve evlerimizde yaşatabilmek ayrı bir duygu. Bunun mutluluğunu evlerinde örgü ören her kadın mutlaka yaşıyordur. Web sitemizden diğer tığ ve şiş ile örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Bizlerle eskiden kalma ve hala yaptığınız modelleri paylaşabilirsiniz. Böylece değerli okuyucularımız da sizlerden yeni bir şeyler öğrenir. Eğer bizimle iletişime geçmek isterseniz bu makalenin altına yorum atabilirsiniz. Düşünceleriniz bizler için çok önemlidir. Modelleri denedikten sonra fikirlerinizi bekliyoruz.

Tığ İle Bağlamalı Ajurlar Örgü Modeli Yapımı Resimli Anlatım

Yeni Örgü Modeli Bağlamalı Ajurlar

Yeni örgü modeli olan bağlamalı ajurlar daha önce yaptığımız modeller ile benzerlik gösteriyor. Bu sayede bağlamalı ajurlar örgü modelini yaparken hiç zorlanma yaşamayacaksınız. Eğer örgü örmeyi bilmiyorsanız hiç kursa gitmenize gerek yok. Size yakınlarınızda yardım edebilecek birileri yoksa hiç üzülmeyin. Sitemizdeki bütün anlatımlara bakarak siz de kısa süre içerisinde örgü örmeyi öğrenebilirsiniz.

Zannedildiği kadar zor bir şey değildir örgü örmek. Örgü ören hanımlar özellikle gittikleri her yerde yarım işlerine devam etmektedirler. Hatta toplu taşıma araçlarını beklerken ya da araba ile seyahat ederken bile örgü örmek isterler. Genelde örgü örmek çok rahatlatır ve insana mutluluk verir. Dolayısıyla hala örgü örmeye başlamadıysanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Yeni örgü modeli bağlamalı ajurları her yerde kullanabilirsiniz. Modelin tamamını öğrendikten sonra yapmak istediğiniz ürün konusunda özgürsünüz. Ama eğer bizden bir fikir isterseniz bu model tam yelekler içindir. Kış ayları için kullanabileceğiniz yelekleri evde kendiniz örmeniz çok yararlı olacaktır. Aynı zamanda ördüklerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

Bağlamalı Ajurlar Örgü Modeli Yapılışı

Bağlamalı ajurlar örgü modeli yapılışını aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan hemen öğrenebilirsiniz. Şerife’nin Örgü Dünyası’nın anlatımı oldukça açık ve basittir. Videoyu izledikten sonra siz de bu modeli biliyor olacaksınız. Denemek konusunda özgürsünüz ve dilediğiniz rengi kullanabilirsiniz.

Ayrıca bu güzel modeli şal olarak da kullanabilirsiniz. Akşam serinliğinde ihtiyacınız olan şalları kendiniz yapabilirsiniz. Dilerseniz de bebek ceketleri yapabilirsiniz. Son derece kullanışlı olan bu modeli bir ürüne çevirmek tamamen sizin ellerinizde. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Şerife’nin Örgü Dünyası’na bağlamalı ajurlar örgü modelini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git