Şiş İle Dom Dom Kurşunu Örgü Modeli Örülüşü

Tüm hanımların yapmaktan son derece keyif aldığı bir aktivite olan örgü örmek adeta bir meditasyon gibidir. Kimileri rahatlamak ve üzerinden stresi atmak için sanata, spora vb. şeylere yönelir. Ama ev hanımları için bu durum örgü örmekten ibarettir. Herkes bilir ki örgü örenler daha sakin olur. Böylece günün yorgunluğunda ve ev işlerinin yoruculuğundan uzaklaşırız. Bir de çocuk sahibiyseniz işleriniz ikiye katlanır. Kaçamak olarak da örgü örersiniz. Her gün yeni bir model öğrenmek de daha verimli çalışmamızı sağlar. Öyleyse bugün de dom dom kurşunu örgü modelini öğrenelim.

Bu günlerde artık yavaş yavaş kış için hazırlık yapmaya başladık. Özellikle kazak, bere, atkı, ceket gibi şeyleri yaz aylarından örmeye başlarız. Çünkü kısa sürede acele ile yaptığımız işlerdense yavaş ve doğru bir şekilde yapmayı tercih ederiz. Hem yetişmesi gereken zamana çok uzun bir süre olur hem de kendimizi hemen bitirmek için yormamış oluruz. Ayrıca  web sitemizden atkı ve bere için örgü modellerine de ulaşabilirsiniz.

Uzman ekibimiz ile diyalog kurmak isterseniz düşüncelerinizi bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size elinden gelen her konuda yardımcı olmaya çalışacaktır. Aklınıza takılan ve merak ettiklerinizi bizimle paylaşın. Üzerinde tartışabilir ve çözüm bulabiliriz. Kendinize öz modelleriniz varsa burada anlatabilirsiniz.

şiş ile domdom kurşunu örgü modeli yapimi videolu anlatım

Dom Dom Kurşunu Örgü Modeli Hakkında Bilgiler

Eğer sizler de evlerinizde örgü örerken sıkılıyorsanız çok çalıştığınız için olabilir. Bir süre dinlenmeyi denemelisiniz. Kendinize vakit ayırmadan tüm boş vaktinizi sadece örgü örmek için kullanıyorsanız yalnış yapıyorsunuz demektir. Çünkü biliyorsunuz ki her şeyin fazlası zarardır. Örgü örmenin bile. Bu nedenle çok sıkıldığınız zamanlarda işlerinize bir kaç gün ara verebilirsiniz. Ya da ilgilenecek başka hobiler bulabilirsiniz.

Dom dom kurşunu örgü modelini genelde herkes bilir. Ama biz bilmeyenler için yine de anlattık. Eğer siz de örgü örmeyi hiç bilmiyorsanız bir kursa gitmenize gerek yok. Bizim sitemizden istediğiniz her modele ulaşabilirsiniz. Böylece kısa süre içinde harikalar yaratabilirsiniz. Her gün sizlere aktardığımız yeni modelleri kaçırmamak için takipte kalın.

Dom dom kurşunu örgü modeli yapımı son derece basittir. Yaklaşık beş dakika gibi kısa bir sürede örneğini çıkarabilirsiniz. Bu modeli dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Özellikle kış ya da bahar ayları için yapacağınız yelekler için çok uygundur.

Dom Dom Kurşunu Örgü Modeli Nasıl Örülür ? Videolu Anlatım

Dom dom kurşunu örgü modeli yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Şerife’nin Örgü Dünyası’nın anlatımı son derece basittir. Sizler de bu modeli hemen denemek isterseniz dilediğiniz yünü seçin ve şişlerinizi de alarak videoyu izlemeye başlayın.

Ayrıca renk seçimi konusunda dikkatli davranmalısınız. Yoğun renkler kullanmaktan kaçınmanız gerek. Göz sağlığınız ve hemen sıkılmamanız için de çok çalışmaktan kaçınmalısınız. Zaman zaman mola vermeyi prensip haline getirmeniz gerekir. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git