Şiş İle Hello Kitty Kese Lif Yapımı

Tüm hanımların sevgi ile yaptığı bir iştir örgü örmek. Özellikle sevdikleri ve çocuklarına yaptıkları örgülerden daha keyif alırlar. Çünkü sevdiklerimiz için çaba harcamak en güzel duygulardan biridir. Özellikle çocuklarımızın güzel bir ortamda büyümesi için elimizden geleni yaparız. Onlara birbirinden güzel kıyafetler ve daha farklı şeyler örmekten zevk alırız. Mesela evin her yerinde kullanılacak bir battaniye için çocuğunuz sevdiği figürlerden yararlanabilirsiniz. Aynı durum lifler için de geçerlidir. Bugün de hello kitty kese lif modelini öğreneceğiz.

Çocuklarımız genelde çizgi film karakterlerini çok sever. Özellikle kız çocukları hello kitty desenli ürünleri severek kullanır. Bazen çocuklarımızı banyoda oyalamak ve hazırlamak çok zor olur. Çünkü çocuklara istediğiniz zaman her şeyi yaptıramazsınız ve her çocuk suyu sevmez. Onlara banyoda daha keyifli vakit geçirmeleri için renkli lifler kullanabiliriz. Özellikle sevdikleri figürleri kullandığımızda banyo yapmaları hiç zor olmayacaktır. Bu arada sitemizden kese lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Sizler de bizimle görüş ve önerilerinizi paylaşmak isterseniz yazıların altına yorum atabilirsiniz. Bu sayede uzman ekibimiz yaptığınız yorumlar ile ilgilenecektir ve size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Bizimle ve diğer okuyucular ile kendinize öz modelleri paylaşabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

şiş ile hello kity kese lif modeli yapımı videolu anlatım

Kese Lif Modeli İçin Hello Kitty Deseni

Hello Kitty desenleri genel olarak çok beğenilir. Özellikle pembe renkler uygulandığında son derece hoş görünür. Sizler de evlerinize özellikle banyolarınıza renk gelsin isterseniz bu modelden yararlanabilirsiniz. Beş ayrı renk kullanarak yapacağınız bu modeli dilediğiniz farklı renklerle de yapabilirsiniz. Ama o zaman orijinalinden biraz uzaklaşmış olursunuz. Yine de istediğiniz bölgeyi zevkinize göre renklendirebilirsiniz.

Örgü ile bu tarz işlemler yapmak normalde zahmetli bir iştir. Bu yüzden dikkatli olmalı ve talimatlara göre yapmalısınız. Ayrıca örgü işleri sabır gerektirir ve tüm hanımlar bunu bilir. Eğer örgüden sıkıldıysanız ya o modeli sevmediğiniz için ya da tam olarak odaklanmadığınız içindir. Böyle zamanlarda örgü örmeyi bırakmak ve bir süre sonra devam etmek en doğru olanıdır. Kendinizi fazla yormamaya da özen göstermelisiniz. Zaten sizler bütün gün ev işleri ve çocuklar ile ilgileniyorsunuz. Kendinize dinlenmek için vakit ayırmayı unutmamalısınız.

Kese lif modeli için hello kitty deseni yapmak zevkli bir iştir. Zaten lifler küçük olduğu için kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu model ile ilgili başka fikirleriniz var ise bizimle paylaşabilirsiniz. Eğer hemen bu modeli denemek isterseniz elinize bir tığ ve gerekli renklerdeki yünleri almanız yeterli olacaktır.

Hello Kitty Kese Lif Modeli Yapılışı

Hello Kitty kese lif modeli yapılışı aşağıda paylaştığımız videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Ören Hanım’ın bu anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Bu gibi modelleri hayran kalmamak mümkün değildir. Herkesin evinde renkli lifler bulunmalıdır. Sizler de hello kitty kese lif modelini bir an önce denemelisiniz.

Çalışmalarınız sırasında mola vermeyi unutmayın. Dinlenmek için ara vermeyi prensip haline getirin. Ayrıca örgü ördüğünüz yerin karanlık olmamasına dikkat edin. Çünkü düşük ışıkta çalıştığınız zaman gözleriniz çabuk yorulur. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Ören Hanım’a bu detaylı anlatımından dolayı teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git