Şiş İle Timsah Sırtı Örgü Örneği Videolu Anlatım

Elişi örneklerimize bayılacağınız harika bir modelle devam ediyoruz. Belki de daha önce aramış ve bulamamış olduğunuz bir değişik örgü modeli. Hemen söyleyelim örneğimizin ismi timsah sırtı örgü modeli ve yapılışı olacak. Yapımı konusunda tüm detayları size aktaracağız. Fakat timsah pulu veya balık bulu örgü örneği ile karıştırmamanız gerektiğini söylemeliyim.

Timsah sırtı örgü yapımını bitirdiğinizde karşılacağınız görüntü aynen bir timsahın sırtına baktığınız görüntünün aynısıdır. Gerçekten çok güzel ve gösterişli bir örgü örneği. Sizlerle paylaştığımız videoda da görebileceğiniz gibi açık renk iplerle yapılmış ve gerçekten güzel bir sonuç alınmış denemek isteyen hanımlara ve örgü severlere bizimde önereceğimiz şey açık renk iplerle timsah sırtı örgüsünü denemeniz olacaktır.

Peki timsah sırtı örgüsünü nerelerde nasıl kullanabiliriz. Bununla ilgilide sizlere bazı tecrübelerimizi aktaralım.

Timsah Sırtı Örgü Modeli Hangi Örgü Modelleri Projelerinde Kullanılabilir ?

Tüm elişi örnekleri ve örgü modelleri seçiminde olduğu gibi timsah sırtı örgü modelinide istediğimiz her alanda kullanmak doğru olmayacak. Tığ işi timsah sırtı örgüsünü daha çok yapacağınız örgü yelekler, örgü hırkalar ve tığ işi kazaklarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilir ve örebilirsiniz. Şiş ile yapabileceğiniz bu güzel örneğin yapılışını ve aşamalarını ekleyeceğimiz video da tüm detaylarını görebilirsiniz.

1yumak.com örgü modelleri olarak sizlere en yeni ve en güzel örgü modelleri örneklerini paylaşmaya devam edeceğiz. Birbirinden farklı ve güzel tığ  işi lif modelleri için lif modelleri kategorimizi incelemenizi öneriyoruz.

Şişle Timsah Sırtı Örgü Modeli Nasıl Örülür ?  Videolu Anlatım

Timsah derisi veya diğer ismi ile timsah sırtı örgü yapılışı tüm detaylarıyla uygulamalı şekilde videomuzda anlatılmıştır. Öncelikle videomuzu baştan sona kadar şişleriniz ve ipiniz hazır şekilde izlemenizi daha sonra örgünüze başlamanızı öneriyoruz.

Timsah sırtı örgüsünü denemek isteyen tüm 1yumak takipçilerine şimdiden kolay gelsin diyoruz.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git