Şiş İşi Deniz Dalgası Örgü Motifi Yapımı

Örgü ve diğer el işleri çok eski dönemlerden beri yapılıyor. Hanımların en büyük hobisi olan örgü kimi zaman kazanç elde etmemizi sağlıyor. Yaptıklarımızı satarak hem zevk aldığımız bir iş yapıyoruz. Hem de ev ekonomisine katkımız oluyor. Ayrıca el emeği her şey oldukça değerlidir ve mutlaka emeğinizin karşılığını alırsınız. Sizler de örgü örmeyi bir hobi olarak yapıyor olabilirsiniz. Ya da bu işten kazanç sağlayabilirsiniz. Tercihinize göre her yeni modelde farklı şeyler yapabilirsiniz. Öyleyse bugün de deniz dalgası örgü modelleri motifi yapmayı öğrenelim.

Açıkçası bizler her kadının örgü örmek için yeteneğinin olduğunu düşünüyoruz. Kimileri bu konuda kendini yetersiz hissetse de yeteri kadar çalıştığı zaman harikalar yaratabilir. Kendi elinizle yaptıklarınız dışarıdan aldıklarınıza göre çok daha değerli olacaktır. Üzerinde ne kadar emeğiniz olduğunu ve vakit harcadığınızı bilirsiniz. Yeni şeyler üretmek de her zaman insana inanılmaz bir huzur verir. Bu makalede anlattığımız dışında diğer örgü modelleri motiflerini de sitemizde bulabilirsiniz.

Sizlerin düşünceleri bizim için çok önemlidir. Bir konuda aklınıza takılan bir soru olduğunda bize danışabilirsiniz. Fikirlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Böylece uzman ekibimiz size yardımcı olmak için çözüm önerileri üretecektir.

Deniz Dalgasi Örgü Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Deniz Dalgası Örgü Modelleri İçin Motifler

Genelde örgü üzerindeki motifler belirli şekillerden oluşur. Çiçek motifleri en sık kullanılanlardır. Ama her örgüde çiçek motifi kullanmak bir süre sonra sıkılmamıza neden olabilir. Bu nedenle yeni motifleri sizlerle paylaşmak istedik. Özellikle deniz dalgası şeklindeki motifler son derece basittir ve çok güzel görünmektedir.

Eğer sizler de bizim gibi düşünürseniz bu modeli denemek için hemen şişlerinizi ve yününüzü hazırlayın. Anlatımı dikkatli bir şekilde uyguladıktan sonra yeni modelinizin evlerinize renk katacağını göreceksiniz. Eğer renkli şeylerden hoşlanıyorsanız yün rengini buna göre seçin. Ama daha sade şeyler seviyorsanız pastel renkler uygulamanız sizin için doğru olacaktır. Pastel renkler her zaman hem şık hem de sade görünür.

Şiş ile yapılan deniz dalgası örgü modelleri için motifler bir çok yerde kullanılabilir. Özellikle bu modelden yapacağınız bebek battaniyeleri çok güzel olacaktır. Beyaz ve istediğiniz başka renk bir yün ile yapacağınız bebek battaniyeleri herkesin gözdesi olacaktır. Ayrıca etrafınızda yeni doğum yapmış yakınlarınıza da hediye olarak verebilirsiniz.

Şiş ile Deniz Dalgası Örgü Modelleri Motifli Yapılışı

Deniz dalgası örgü modelleri motifli yapımı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı oldukça sade ve açıklayıcıdır. Eğer sizler de bu modeli denemek isterseniz çok zorlanmayacaksınız. Çünkü son derece rahat ve hızlı ilerleyen bir modeldir.

Ayrıca yeni öğrendiğiniz bu modelden bebek yelekleri de yapabilirsiniz. Dilediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Çalışmalarınıza devam ederken düşük ışık kullanmayın. Çünkü düşük ışıkta gözleriniz çabuk yorulacaktır. Aynı zamanda sık sık mola vermeyi de prensip haline getiriniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Gönülden Örgüler’e bu modeli bizimle detaylı bir şekilde paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git