Şiş İşi Martılar Örgü Modeli Örneği Yapımı

Bugünlerde yavaş yavaş kış hazırlığı yapıyoruz. Kış mevsiminde giyecek olduğumuz kıyafetleri yaz günlerinde örmeye başlarız. Böylece soğuklar geldiğinde zorluk çekmeyiz. Özellikle örgü kazak ve bereler kış aylarının vazgeçilmezidir. Son yıllarda örgü modelleri çok popüler oldu. Kumaş bere ve kazaklardansa örgü ürünler daha çok tercih ediliyor. Biz de kendi kıyafetlerimizi ördüğümüz zaman hem ev ekonomisine katkıda bulunuyoruz. Hem de kışları rahat geçiriyoruz. Öyleyse her kıyafette kullanabileceğimiz bir örgü modelini inceleyelim. Bu yazımızda sizlere martılar örgü modeli örneği nasıl yapılır göstereceğiz.

Tığ ile yapılan örgü modelleri genelde daha zahmetli oluyor. Bu nedenle bizler de şiş ile yapılan modelleri denemeyi daha çok tercih ediyoruz. Bu arada web sitemiz üzerinden diğer şiş işi ile yapılan örgü modellerini bulabilirsiniz. Her daim moda olarak kalacak olan örgüleri kendi evlerinizde çok vakit harcamadan yapabilirsiniz. Böylece yeni ürünler çıkarmanın ve yeni modelleri yapabilmenin de mutluluğunu yaşarsınız.

Aynı zamanda sizin düşünceleriniz bizim için çok önemlidir. Bu nedenle modelleri denedikten sonra bizimle iletişime geçmek isterseniz ve fikirlerinizi belirtmek isterseniz siteye yorum atmanız yeterli. Uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Aklınıza takılan ve merak ettiklerinize bize danışabilirsiniz.

tığ ve şiş ile martı örgü modeli yapımı videolu anlatım

Martılar Örgü Modeli Örneği Detayları

Örgü modelleri genelde herkesin yapabileceği şekildedir. Çok zor olan modeller dışında yeni bir modeli öğrenmeniz çok uzun zaman almayacaktır. Sizler de sitemizden her türlü örgü müdelini bulabilir ve evlerinizde deneyebilirsiniz. Dilediğiniz zaman aklınıza takılan konuları bizlere danışabilirsiniz. Ayrıca bu örgü modelini denemek istiyorsanız hemen malzemelerinizi hazırlamanız gerekir.

Bu model özellikle kazaklar üzerinde çok güzel duracaktır. Tabi ceket ve diğer kıyafetlerinizde de kullanabilirsiniz. Tamamen sizin zevkinize ve tercihinize bağlı olarak uygulayabilirsiniz. Kimileri yeni öğrendikleri model ile hemen yeni bir kıyafet yapmak ister. Kimileri ise sadece modeli denemekle yetinir. Bizimle bu model ile neler yaptığınızı paylaşabilirsiniz.

Martılar örgü modeli yapımı zannettiğiniz gibi zor bir model değildir. Özellikle eliniz örgü örmeye alışıksa kısa sürede öğrenebilirsiniz. Daha önce örgü örmediyseniz de sitemizden her modeli inceleyebilir ve kısa sürede sizler de yapabilirsiniz. Zorlanmadan bu işlerin de üstesinden gelebilirsiniz.

Şiş İle Örülen Martılar Örgü Örneği Yapılışı ( Videolu Anlatım )

Martılar örgü modeli videolu anlatımı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda detaylı ve ince ayrıntıları ile anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece açıktır. Sizler de videoyu dikkatli takip ettiğinizde harikalar yaratabilirsiniz. Yeni modeller ile kendinizi şımartın. Böylece daha değerli ve iyi hissedersiniz.

Renk seçimi konusunda dikkatli davranmanızı öneririz. Çünkü yoğunluğu fazla olan renkleri bir arada kullandığınızda gözlerinizin yorulmasına sebep olabilir. Bu sırada evlerinizdeki ışıklar düşük olduğunda örgü örmemelisiniz. Çünkü düşük ışıkta yapacağınız işler gözlerinize zarar verebilir. Çalışmalarınız sırasında zaman zaman dinlenmeyi unutmayınız. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Gönülden Örgüler’e bu modeli bize detaylı bir şekilde anlattığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git