Şişle Komşu Çatlatan Örgü Örneği Ve Yapılışı

Şimdi belkide adını daha önce hiç duymadığınız ve duyduğunuzda yüzünüzde hafif bir gülümseme yaratacak komşu çatlatan örneği örgüsünü tanıtacağız. Evet yanlış duymadınız komşu çatlatan örgü örneği çok değişik öyle değil mi ? Bize göre orta yaşlı hanımların gösterişli ve zarif durmasından dolayı bu adı koyduğunu düşünüyoruz.

Web sitemizde daha önce çok fazla değişik teknik ve videolu örgü tarifi anlattık ama bu kadar farklı olanı bizde ilk kez paylaşıyoruz. Hemen konumuza dönersek sizlerin kendisine veya sevdiklerinize örebileceği harika bir örgü yelek modeli mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Komşu Çatlatan Örgü Örneği Hangi Modellerde Kullanılır ?

Adı üstünde komşu çatlatan veya yaran tabi bu işin espirisi komşu çatlatan örneği ile en güzel örebileceğiniz örgü çalışması bayan örgü yelek yapımı olacaktır. Orta yaşlı hanımların kolaylıkla kullanabileceği hatta komşularını çatlatabileceği bir örnek. İsmi çok hoş ve değişik olmasından dolayı sizlere bu örgü modelinin nasıl örüldüğünü aktarmak istedik.

Aslında videolu anlatımlı örgü tarifleri kategorimizde buna benzer oldukça farklı tekniklerle örülmüş en yeni modelleri bulabilirsiniz. Bu bayan yelek örgü motifimiz de bahsettiğimiz elişi örgü çalışmalarına ek bir örnek olmuş olacak.

Türkçe Videolu Komşu Çatlatan Örneği Nasıl Örülür ?

Hanımlar işte meşhur komşu çatlatan örneği karşınızda “Küçük Örgü Evi Youtube kanalında” anlatılan bu güzel örgüyü sizlerle paylaşmak istedik yapan hanfendinin ellerine sağlık çok güzel bir eğitim videosu ve anlatım olmuş emeği geçen hanfendiye bir teşekkür borçluyuz. Komşunuzu çatlatmak istiyorsanız bu örnek tam size göre biçilmiş kaftan diyor sizleri videolu anlatımla baş başa bırakıyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git