Şişle Mısır Taneleri Örgü Örneği ( Videolu Anlatım )

Stres ile baş etmenin en iyi yollarından biri örgü örmektir. Hem evde daha verimli vakit geçirmemizi sağlıyor hem de günün yoğunluğu arasında kendimize vakit ayırmamızı sağlıyor. Ayrıca hangi yılda olursak olalım bitmeyecek bir el işidir. Örgü örmek her zaman kendimizi daha iyi hissetmemize neden olur. Durum böyle olunca da yeni modeller öğrenmek ve evlerimizde denemek istiyoruz. Öyleyse bugün de şişle mısır taneleri örgü örneği yapımını öğrenelim.

Mısır taneleri örgüsünü denerken şişlerden yardım alacağız. Tığ ile yapılacak kadar ince bir işçilik olmadığı için bu modeli çok daha rahat deneyebiliriz. Elinizin sıklığına göre şişlerinizde bir kaç numara değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden şiş ve tığ ile örgü modellerine bakabilir, daha fazla model öğrenebilirsiniz.

Sizlere bir çok örgü modelini makalelerimiz de anlatıyoruz. Sizlerin de bize danışmak istediği bir konu olursa ve uzman ekibimiz ile görüşmek isterseniz bize yorumlardan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı yöneltebilir, fikir paylaşımı yapabiliriz. Tüm yazdıklarınız uzman ekibimiz tarafından değerlendirilecek ve kısa zamanda cevap bulacaktır.

şiş ve tığ ile mısır taneleri örgü modeli yapımı videolu anlatım

Şiş İle Mısır Taneleri Örgü Modeli  Detayları

Mısır taneleri örgü modelini dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Özellikle bu model bebek battaniyelerinde ve ceketlerinde çok hoş durabilir. Yakınlarınızda yeni doğum yapmış birileri varsa onlara verebileceğiniz en iyi hediye kendi elinizle yapmış olduklarınızdır. Ayrıca evdeki küçük yastıklarınıza da bu örgü modelinden kılıf yapabilirsiniz. Eviniz son derece şık ve güzel görünecektir.

Biz kullanım alanları ile ilgili fikrimizi belirtsek de en iyisini siz bilirsiniz. Çünkü özellikle kendi kullanacağınız eşyaların sizin zevkinize göre şekillenmesi gerekir. İstediğiniz renkleri kullanabilir diğer eşyalarınız ile birlikte uyumlu olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yapacağınız yeni kıyafetleri sevdiklerinize hediye edebilir ve onların mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sizden gelecek bir hediye ve özellikle emeğinizin çok olduğu bir hediye yakınlarınızın çok daha değerli hissetmesine sebep olacaktır. Ayrıca bu tarz modeller herkes tarafından çok beğenilir.

Mısır taneleri örgü modeli en çok yeleklerde kullanılır. Kış aylarında sizi daha sıcak tutacak yelekleri bu modeller ile kolayca yapabilirsiniz. Ayrıca bu model diğerlerinden daha fazla yün harcamaycaktır. Yani her modelde ortalama harcadığınız yünden daha fazlasını kullanmazsınız.

Mısır Taneleri  Örgü Modeli Yapımı

 Mısır taneleri örgü modeli yapımı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Şerife’nin örgü dünyası konuyu son derece açık bir şekilde bizimle paylaşmıştır. Bu sırada elde edeceğiniz yeni modelleri bizimle paylaşabilirsiniz. Bu modeli denedikten sonra da fikirlerinizi ve önerilerinizi mutlaka bekliyoruz. Bu model diğerlerinden daha uzun sürede bitebilir. Bu yüzden sıkılmamak için ara vermenizi öneririz.

Çalışmalarınız sırasında mutlaka kendinize dinlenmek için vakit ayırmalısınız. Özellikle düşük ışıkta örgü örmemenizi öneririz. Çünkü gözleriniz düşük ışıkta daha çabuk yorulacaktır. Renk konusunda da içinizi açacak renkleri kullanmanızı öneririz. Canlı renkler size daha iyi hissettirecektir.

Şerife’nin Örgü Dünyası’na bizimle mısır taneleri örgü modelini paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git