Şişle Üzüm Sepeti Örgü Modeli ( Yelek Örneği ) Yapılışı

Farklı ve değişik bir örgü modeli olan örneğimizi sizlere tanıtmaya çalışacağız. Tüm örneklerimizde olduğumuz gibi örgü modelimize ait videomuzu konumuzun sonunda yayınlayacağız. Örgü örneğimizin ismi üzüm sepeti örgü modeli evet daha önce duymamış olabilir veya bu örgü modelini görmüş fakat ismini farklı bir şekilde dile getiriyor olabilirsiniz.

Şişle yapacağınız üzüm sepeti örgü modeli ile harika yelekler örebilirsiniz. Zaten videoda anlatılan da üzüm sepeti örgü modeli ile yelek yapımıdır.Örgü modelimizi anlatan youtube Sevda Besledi kanalına çok teşekkür ediyoruz. Eğer aklınızda güzel bir örgü yelek örme gibi bir fikriniz varsa üzüm sepeti örgü yapımı ile harika işler ortaya çıkarabilirsiniz.

Daha önce sizler için paylaştığımız farklı bir yelek yapımı olan yüzük taşı örgü modeli ile anne yeleği yapımı konumuzu da inceleyebilirsiniz. Üzüm sepeti örgü örneği kadar şişle yapabileceğiniz güzel bir örnektir. Denemek isteyen hanımlara tavsiye ediyoruz.

Üzüm Sepeti Örgü Modeli Nasıl Örülmeli Ve Nelere Dikkat Edilmeli

Üzüm sepeti örgüsünü örerken dikkat etmeniz gereken tüm detaylar açıklamalı bir şekilde üzüm sepeti örgü modeli videolu anlatımda mevcuttur. Ama biz yinede size birkaç ufak bilgi aktaralım örneğimizi açık renk ipler kullanarak örerseniz daha hoş duracaktır.

Yapılışı kolay ve zor tüm yeni örgü modelleri için anlatımlı örgüler kategorimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Şiş İle Üzüm Sepeti Örgü Modeli Yapılışı Videolu Anlatım

Bu güzel elişi örgü örneğinin yapılışı videoda tek tek ve tüm dikkat edilmesi gereken noktalar anlatılarak çekilmiş. Örgüyü beğendiyseniz çok şanslısınız çünkü anlatım çok güzel bu güzel anlatım üzüm sepeti örgü yelek modeli yapılışını kolaylaştırmış. Denemek isteyen tüm örgü sever hanımlara kolaylıklar diliyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git