Tesbih Başlığı İçin İğne Oyası Lale Çiçeği Yapımı

Hanımların en büyük hobisi örgü örmek ve çeşitli eşyaların kenarlarına oya işlemektir. Zaman zaman kendimizi ev işlerinden uzaklaştırmak için böyle yollara başvururuz. Örgü örmek ve diğer hobi aktiviteleri son derece rahatlamamızı ve stresten uzaklaşmamızı sağlar. Bu sayede evin işlerinden sıyrılıp hayatın yoruculuğundan kısa bir süre de olsa kurtulabiliriz. Herkesin sıkıntılardan uzaklaşmak için farklı taktikleri vardır. Ama örgü örmek aralarından en verimli olanıdır. Bu gün de evimize renk katacak tespih başlığı için iğne oyası lale yapımı nasıl olur öğreneceğiz.

Tespih denilince akla bir çok model geliyor. Özellikle dini ibadetlerimizi gerçekleştirirken ve dua ederken kullandığımız tespihler çok farklı malzemelerden yapılabiliyor. Kullandığımız her şeyin güzel olmasını ve düzenli görünmesini isteriz. Bu nedenle tespihlerimizin de başlıklarını oyalar ile renklendirebiliriz. Böylelikle mevlüt gibi yerlerde yakınlarımıza kendi yaptığımız tespihleri hediye edebiliriz. Aynı zamanda web sitemiz üzerinden diğer oya modellerine de ulaşabilirsiniz.

Sizler ile iletişim kurmamızı isterseniz fikirlerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Sizlere yardım edebilmek için oluşturulan uzman ekibimiz sorularınızı titizlik ile cevaplayacaktır. Önerileriniz ve düşünceleriniz bizim için son derece önemlidir. Aynı zamanda teşekkürleriniz de bizi çok mutlu etmektedir.

tespih başlığı iğne oyalari lale çiçeği modeli yapımı videolu anlatım

Tespih Başlığı Lale Çiçeği Oya Modeli İçin Çiçek Motifleri

Örgü vb. işleri yaparken rahat edeceğimiz bir alan tercih etmemiz gerekir. Çünkü bazen farkında olmadan örgü başında fazlaca vakit harcıyoruz. Eğer rahat bir yerde oturmuyorsak bel ve boyun ağrıları çekebiliriz. Bu nedenle rahat hissetmediğiniz bir yerde örgü işlerini yapmamanız sağlığınız açısından önemlidir. Kendinize dikkat etmeli örgü örmek isterken sağlığınızdan olmamalısınız.

İğne oyaları son zamanlarda oldukça popüler. Dilediğiniz şekli işleyeceğiniz eşyanın üzerine yapabiliyorsunuz. Böylece evinizde hem sade hem de şık görünen eşyalara yer vermiş oluyorsunuz. Kimileri iğne oyası ve diğer oya çeşiterini öğrenmek için kursları tercih ediyor. Fakat kimi hanımların kursa gidecek kadar vakti olmuyor. Bu nedenle web sitemizden detaylı bir şekilde oyaların ve diğer el işi güzelliklerin yapımını öğrenebiliyor. Zaten bu tarz işlerle ilgilenen herkes çok yeteneklidir ve sadece bir kez gördükleri bir görüntüyü anında kendileri de yapabilir.

Tespih başlığı iğne oyaları lale çiçeği modeli son derece rahat yapılmaktadır. Eğer iğne oyası yapmayı biliyorsanız hiç zorlanmadan kısa sürede evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Bilmiyorsanız da öğrenmeniz çok zaman almayacaktır. Gereken tek şey kendinize güvenmektir. Unutmayın kendinize güvendiğiniz taktirde istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

İğne Oyaları İle Tespih Başlığı  Lale Çiçeği Modeli Yapımı

Tespih başlığı iğne oyaları lale çiçeği modeli aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Çisenin Dünyası video kaydında bu modelin anlatımını anlaşılır olarak bizimle paylaşmıştır. Sizler de tespihlerinize yeni bir renk katmak istiyorsanız yapmanız gereken videoyu dikkatli bir şekilde izleyip söylenenleri yapmak.

Bu sırada tespihinizin rengine göre ip tercih edebilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize göre yaptığınız tespih başlıklarını sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Öğrendiklerinizi evinizin diğer alanlarında da kullanabilirsiniz. Ayrıca çalışmalarınız sırasında mola vermeyi unutmayın. Bunu prensip haline getirmeniz faydalı olacaktır. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Çisenin Dünyası’na tespih başlığı iğne oyaları lale çiçeği modelini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz. Bir başka tesbih başlığı konumuz olan Tesbih İmamesi iğne oyası yapımı konumuz ilginizi çekebilir.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git