Tığ İşi 4 Yapraklı Yonca Modeli

Örgü artık hayatımızın her alanında var. Televizyon başında dizi izlerken, dinlenmek için oturduğumuzda ve sadece örgü örmeye vakit ayırdığımız zamanlarda hepimiz yeni modeller çıkarmaya çalışıyoruz. Özellikle yaptığımız örgüler kullanılır hal aldığında çok mutlu oluyoruz. Hem yeni şeyler yapmak hem de stres atmak için birebirdir örgü. O halde yeni bir model daha öğrenelim. Tığ işi 4 yapraklı yonca modelinin yapılışına bakalım.

Özellikle kış aylarında evlerimizde oturup örgü örmek hepimiz çok rahatlatır. Hatta misafirliğe gittiğimiz yerlerde bile yarım kalan örgülerimizi bitirmek için uğraşırız. Yakınlarımız ile yeni modelleri paylaşır, herkesten yeni bir şey öğrenir ve bildiklerimizi öğretiriz. Paylaşmanın verdiği mutluluk da hepimiz için çok ayrıdır. Bu makalede tığ işi 4 yapraklı yonca yapılışını öğreneceğiz.

Bu arada web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, kendi yaptığınız modelleri paylaşabilirsiniz. Öneri ve düşüncelerinizi bize aktarmanız durumunda uzman ekibimiz görüşleriniz ile ilgilenecektir. Sizin için daha iyi ilgilenebilmek için elimizden geleni yapacağız. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Tığ İşi 4 Yapraklı Yonca Modeli Nasıl Yapılır

Tığ İşi 4 Yapraklı Yonca Detayları

4 yapraklı yonca bilindiği üzere şans getirir. Bizler de şansın üzerimizden hiç eksik olmaması için 4 yapraklı yoncayı örgüye dökmeye karar verdik. Bu modeli de bir çok yerde kullanabilirsiniz. Özellikle banyo lifi olarak kullanabilirsiniz. Evinizde bulunan liflerin çok çeşitli olması yıprandıkça yenisini kullanmanızı sağlar. Böylece dışarıdan lif almak zorunda kalmazsınız.

Aynı zamanda bu örgü modelinden yelek de yapabilirsiniz. Kış aylarında üzerinize aldığınız yelek sizi sıcak tutacaktır ve 4 yapraklı yonca modeli oldukça şıktır. Her yaptığınız gibi bu modelle oluşturduğunuz yeni şeyleri de yakınlarınıza hediye edebilirsiniz. Böylece hediye seçme telaşınız olmayacağı gibi el emeği bir hediye vermiş olursunuz. Son zamanlarda el işi her şey çok popüler ve her yerde kullanılıyor.

Ayrıca tığ işi 4 yapraklı yonca modeli ile kendinize bir etek yapabilirsiniz. Örgü için kullanacağınız ipin renginde bir astar alarak birleştirdiğinizde günlük olarak kullanabileceğin bir eteğiniz olmuş olur. Aynı şekilde bir çanta yaparak da modelin kullanım alanlarını arttırabilirsiniz.

Tığ İşi 4 Yapraklı Yonca Yapımı

Tığ işi 4 yapraklı yonca yapımını aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Şerife’nin Örgü Dünyası tam olarak örgü detaylarını bizler ile paylaştı. Çok açık bir anlatım olduğu için yaparken hiçbir zorlanma yaşamayacaksınız. Bu modelden daha bir çok yeni şey üretebilirsiniz. Ürettiklerinizi bizimle paylaşacağınızı umuyoruz.

Tığ ile yapılan bir model olduğu için ve uzun süreceği için başlarda biraz sıkılabilirsiniz. Ama eliniz alıştığında çok rahat bir şekilde ilerlediğini göreceksiniz.  Ayrıca çalışmalarınızda ara vermeyi ve kendinizi dinlendirmeyi unutmayın. Modeli bitirdiğinde düşüncelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Şimdiden bütün hanımlara kolay gelsin. Sitemizdeki bir çok anlatım olduğunu da aklınızdan çıkartmayın. Örgü Videoları ve Anlatımlı Örgüler kategorilerindeki harika anlatımlara da göz atın.

Şerife’nin Örgü Dünyası’na tığ işi 4 yapraklı yonca yapımını bizimle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git