Tığ İşi Bahar Ayları İçin Kurdeleli İri Çiçek Motifi

Örgü modelleri çok çeşittir ve bizler de hepsini öğrenmek için can atarız. Misafirliğe gittiğimiz yerlerde bile yakınlarımızla yeni modeller paylaşırız. Böylece bilgi haznemiz sürekli genişler ve yeni şeyler öğrenmenin mutluluğunu yaşarız. Eğer sizler de yeni modelleri denemekten keyif alıyorsanız sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Biz size çok daha yararlı olabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bugün de sizlere kurdeleli iri çiçekler baharlık tığ örgü modelini anlatacağız.

Kimileri boş vakitlerini sadece dinlenerek geçirmek ister. İşlerinin bitmesi ile birlikte uzanır ve kalan vaktinin tadını çıkarır. Ama genelde bütün kadınlar kalan zamanlarında yeni bir şeyler öğrenmekten ve denemekten keyif alır. Bütün günün yoruculuğuna rağmen örgü örmekten, yeni örnekler çıkarmaktan vazgeçemeyiz. Eimizden geldiği kadar örgü örmeye devam ederiz. Hatta gittiğimiz her yerde ve yollarda bile örgü öreriz. Bunun için yeni modellere ihtiyacımız vardır. Sitemiz üzerinden diğer tığ ile yapılan örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Eğer kendiniz de modeller üretebiliyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz. Kendinize öz olanları herkesin öğenmesi sizi de mutlu edecektir. Aynı zamanda uzman ekibimiz ile iletişim kurmak isterseniz siteye yorum atabilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. Fikirlerinizi bize aktarabilirsiniz.

tığ ile iri çiçekli örgü modeli yapımı detaylı anlatım

Tığ İşi Yazlık Örgü Bluz Kurdeleli İri Çiçekler Motifi

Bilindiği üzere kurdele de çiçek de her yerde kullanılıyor. Çünkü çiçek şekilleri evrenseldir ve nerede kullanırsanız kullanın mutlaka harika görünecektir. Ayrıca çiçekler sizi düşündürmez ve herkesin beğenisini kazanır. Çiçekler hayatımızın her yerinde olduğu gibi örgülerimize de kısa sürede dahil oldu ve gerçekten son derece hoş görünüyor.

Sizin için çiçek motifleri çok güzel olmayabilir. Ama herkesin zevkleri farklıdır. Bu nedenle diğer insanların beğendiklerini beğenmeyebilirsiniz. Ama bu sizin yaptığınızı da beğenmeyecekleri anlamına gelmez. Çiçeğin yanında kurdele de çok kullanışlı bir şeydir. Süsleme yapacağımız her eşyanın üzerinde uygulayabiliriz. Böylece hem şık hem de güzel olacaktır. Örgülerimize de eklediğimiz kurdeleler ayrı bir hava katacaktır.

Yaz ve bahar aylarında kullanabileceğiniz kurdeleli iri çiçekler motifi sizi zorlamayacaktır. Kısa sürede öğrenebileceğiniz bu modeli özellikle yelek yapımında kullanabilirsiniz. Ayrıca liflerde de çok güzel olacaktır. Kullanım alanları tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Dilediğiniz gibi yeni ürünler çıkarabilirsiniz.

Yazlık Örgü Bluz Kurdeleli İri Çiçekler Örneği Yapılışı ( Videolu Anlatım)

Kurdeleli iri çiçekler baharlık tığ örgü yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Sizler de eğer bu modeli denemek isterseniz hiç vakit kaybetmeden malzemelerinizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca modeli bitirdikten sonra nerede kullandığınızı da bizimle paylaşabilirsiniz.

Renk seçimi konusunda dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ama yoğunluğu yüksek olmayan renkleri tercih etmenizi öneririz. Çünkü o renkler çabuk sıkılmanıza neden olabilir. Ayrıca çalışmalarınız sırasında mola vermeyi prensip haline getirmelisiniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Şerifenin Örgü Dünyası’na bu modeli bizimle paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git