Tığ İşi Bayan Örgü Kısa Ceket ve Bolero Modelleri

Bayanlar arasında giyim konusu oldukça önemli olmasından dolayı biri birinden farklı seçenekler yerini alır. Bunlar arasında son yıllar içinde en çok gözler önüne gelen alternatifi ise örgü olarak yapılan ceketler olmaktadır. Her yaş kesimi ve her zevke sahip olan bayanların sahip olabilmeleri için farklı bir ürün yelpazesi yerini almaktadır. Bunlar arasında evlerinizde kendilerinizin örebilecek olduğu seçenekleri yerini alırken bir yandan daha hızlı olmasını isteyenler için makine örgüsü alternatifleri gözler önüne gelmektedir.

Bayanlar için örgü kıas ceketler diğer adıyla örgü bolero modelleri hem yapımı oldukça kolay ve şık olan modelleri bulunurken bir yandan istekler için yapımı biraz zor da olsa ağır ver daha şık modelleri de bulunmaktadır. Bunlar için sadece kendi istediğiniz modele uygun olan ipleri ve istediğiniz tığ almanız ise yeterli olacaktır. Yaz ve kış aylarında rahatlık ile kullanabilecek olduğunuz alternatifler yerini alırken ilkbahar ve sonbahar gibi mevsim dönüşlerinde kullanacak olduğunuz alternatifleri de bulunmaktadır.

Örgü Bolero Ve Örgü Ceket Modelleri Yapımı

Örgü bolero ve kısa ceket modelleri daha çok kış aylarında kullanmak isteyen bayanlar için yün ipleri ile yapılan modelleri bulunur. Bunların tam aksi olarak yaz aylarında kullanmayı tercih eden bayanlara özel olarak ince ip ve ince tığ ile örülen alternatifleri yerini alır. Daha çok zincirlerin ya da örümceklerin bir araya gelmesi ile oluşan modellere göre dolgu yapılarak üretilen alternatifleri de bulunur.

Örgü yapmasını az da olsa bilen bayanların rahatlık ile yapacakları modeller bulunmasından kaynaklı olarak her kesimden bayanlar yapabilir. Daha çok genç kısımdan olan bayanlar için örümcek gibi alternatifleri yer almaktadır. Olgun bayanlara özel olarak yer alan alternatifler arasında işlemeleri olan modeller ve dolgulu olan modelleri gözler önünde olmaktadır. İsteklerinize ve zevklerinize göre yer alan renkler ile kendinize uygun olan örgü bolero modellerini rahatlık ile evlerinizde örerek bile sahibi olabilirsiniz.

Genç Bayanlar İçin Kısa Örgü Bolero Modelleri Ve Ceketleri

Genç hanımlar daha çok zarif ve şıklığı kısa örülmüş örgü bolerolar ve ceket modelleriyle yakalıyorlar. Hem spor giyim için hemde klasik giyim için tamamlayıcı bir aksesuardır örgü bolerolar. Kimi zaman hangi kıyafet ile hangi tarz bir bolero veya ceket olması gerektiğini bayanlar tam olarak kestiremez bu yüzden sizlerin fikir sahibi olması için derlediğimiz güzel örgü ceket modelleri ve bolero önrkelerini sizler için paylaşıyoruz.

 

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git