Tığ İşi Begonvil Şal Örnekleri Ve Begonvil Şal Yapılışı

Şal örmeyi ve kullanmayı seven arkadaşlarımız için güzel bir konu paylaşacağız sizelere.Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız örgü modelimiz belkide yakından tanıdığınız begonvil şal örneği olacak. Begonvil şallar örgü şal modelleri arasında en çok tercih edilen ve sevilen şal modelleridir. Sizlere hem tığ işi begonvil şal örnekleri ve aynı zamanda begonvil şal yapımı hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Begonvil şal dediğimiz gibi son günlerde çok popüler deryalı günler programındada bir ara anlatılmış ve ününe ün katmıştır. Aynı zamanda bu örneğimizin ismi örgü ve elişi ören hanımlar arasında yaprak şal örneği veya yaprak şal modeli ve yapılışı olarak aranmaktadır. Peki begonvil şal yapılışı ne tarz bir şiş kullanmalıyız ipimizin ve misinamızın kalınlığına göre şişimizi seçmeliyiz.

Begonvil şal yaparak kullanmak isterseniz farklı modellerde farklı örgü teknikleriyle yapılmış birden fazla begonvil şal örneği bulabilirsiniz. Biz sizlere türkçe video anlatımlı begonvil şal örneğini paylaşarak işinizi kolaylaştırmak istedik.

Tığ İşi Değişik Begonvil Şal Örnekleri Ve Şal Modelleri

Sizlere fikir vermesi ve ufkunuzu açısından rengarenk begonvil şal örneklerini bir araya getirdik umarım içlerinden hoşunuza giden şal örnekleri çıkar.Bizim en hoşumuza giden model renkli iplerle renk değiştiren modeller oldu gerçekten bir kuğu gibi duruyor.

Farklı Ve Değişik Begonvil Şal Yapılışı Videolu Anlatım

Begonvil şallar hepimizin çok sevdiği ve kullandığı tığ işi olmazsa olmaz şallarımız arasındadır.Bizde bu yüzden tığ ve şiş örgü işleriyle uğraşan hanımlara begonvil şal modeli nasıl örülür bunu videolu bir şekilde anlatmaya çalışacağız.

Aşağıdaki videoda çok hoş bir açık renk begonvil şal yapılışı anlatılmaktadır. Dilerseniz üstte sunduğumuz begonvil şal modelleri içerisinden bir model seçerek örebilir. Begonvil şal yapımı hakkıda bir bilginiz yoksa videomuzu izleyerek begonvil şal nasıl yapılır fikir sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git