Tığ İşi Dantel Mutfak Takımı Örnekeri ( Yeni )

Bir dönemlerde mutfak perdeleri, çeşit çeşit mutfak takımları örülürdü. Yapan kişilerin sayısı çok fazla olmasa da el işlerinin de, perdelerin de uygun incelikte ve renkte örgü ipleriyle örülen mutfak takımlarının da modası hiç geçmeyecektir. Mutfakların yüzünü güldürecek, ışıldatacak, çiçek açtıracak motifler, birbirinden farklı modeller mutfaklarınızda geçen zamanı daha da güzelleştirecektir. Şişlerle de örülebilse de mutfak takımları daha çok tığla örülmektedir.

En yeni ve güzel tığ işi ile yapılmış mutfak takımı örneklerini galerimizde bulabilirsiniz.El bezleri, tencere tutacakları, tencere, bardak altlıkları, mutfak önlükleri tek parça ya da tek tek örülen çeşitli motiflerin bir araya getirilip birleştirilmesiyle de yapılabilmektedir.İstediğiniz kadar parçayı yapabileceği kullanışlı örgüleri El işleri 2015 örgü tığ işi mutfak takımı videolu ve resimli anlatımlarıyla yeni başlayanlar da, usta örücüler de kolaylıkla yapabileceklerdir.

En güzel dantel örnekleri bu yıl da aynı ilgiyi görmektedir. Büyük bir zevkle örülebilecek mutfak takımları mutfaklarınıza ve yaşamınıza ayrı bir renk katacak, görenler gözlerini ayıramayacaktır.Bu şık takımları yapmak isteyenlerin gerek duyacağı tek şey zaman ve biraz da el becerisidir. Tığ işi yapmayı sevenler zevk sahibi hanımlar videolu ve resimli açıklamalardan yararlanarak yapacakları mutfak takımlarına kendi fikirlerini de katarak süsleyebileceklerdir. Bu takımları örebilmek için dikkat edilecek noktalar ip kalınlığı ile tığ numarasının birbirine uygun olmasıdır.

En Yeni Ve Güzel Dantel Mutfak Takımı Örnekleri

Modellerin büyüklüğü mutfaklara göre küçültülebilecek ya da biraz daha büyütülebilecektir. Yeter ki isteyin ve zaman ayırtın, becerikli ellerin yapamayacağı iş yoktur. Üstelik örgü örülen zamanlar da boşa geçen zamanlar değildir.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git