Tığ İşi Diyagonal Uzun Döngü Örgü Yapılışı

Genelde örgü örmeyi seven hanımlar kendilerine çeşit çeşit kıyafetler yapıyor. Kimileri elbise kimileri ceket, kazak, etek vb. kıyafetlerini örerek kullanıyor. Özellikle son zamanlarda örgü elbiseler oldukça moda. Herkes dışarıdan biri örgüden oluşan elbise ve kıyafetlerden alıyor. Kumaşlara göre yünler ile örülen kıyafetler daha sıcak tutuyor ve cildimiz açısından daha sağlıklı oluyor. Öyleyse bugün de diyagonal uzun döngüler örgü modelinin yapımını öğrenelim.

Bu makalede anlattığımız model için şişlerden yardım alacağız. Genelde tığ ile yapılan örgüler daha zahmetli olduğu için şiş örgülerini herkes yapabiliyor. Sizler de doğru şişleri ve yünleri seçtiğinizde istediğiniz ürünleri rahat bir şekilde örebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden diğer değişik örgü modellerini bulabilirsiniz. Kendiniz oluşturduğunuz modelleri de bizler ile paylaşabilirsiniz.

Ayrıca kendi örgü modellerinizi paylaşmanız dışında merak ettiklerinizi de sorabilirsiniz. Aklınıza takılan her konu için uzman ekibimiz size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır. Modelleri denedikten sonra görüşlerinizi bekliyoruz. Bizler ile iletişime geçmek için sitemize yorum atabilirsiniz. Şimdiden fikirlerinizi merak ediyoruz.

Diyagonal Uzun Döngüler Örgü Modeli Yapımı Resimli Anlatım

Diyagonal Uzun Döngüler Örgü Modeli Detayları

Burada anlattığımız örgü modeli genelde bitmiyormuş hissi yaratabilir. Çünkü diğer örgü modellerine göre daha uzun süren bir modeldir. Eğer sıkılmadan yapabileceğinize eminseniz hemen bu modeli denemelisiniz. Ayrıca biraz sık örmeniz de bu model için daha güzel görünecektir. Diyagonal uzun döngüler örgü modelini her ürün de rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer bu tarz örgüleri seviyorsanız ve örmeye devam edecekseniz eliniz alıştığında daha hızlı ilerleyeceksiniz. Ayrıca gün içinde bütün vaktinizi örgüye ayırmanıza gerek yok. Çünkü bunu bir iş haline getirirseniz kendinizi çok yormuş olursunuz. Ama örgü örmek bir hobidir ve meslek olarak yapmıyorsanız saatlerce kendinizi yormanıza gerek yoktur. Bazı hanımlar örgü örerken saatin nasıl geçtiğini anlamıyor ve geç saatlere kadar kendilerini yoruyor. Unutmayın mutlaka dinlenmeniz, bazen hiçbir şey yapmadan biraz oturmanız gerek.

Diyagonal uzun döngüler örgü modeli karmaşık bir örgü çeşidi değildir. Bir süre bu modeli denedikten sonra eliniz hemen alışacaktır. Ayrıca bunu kullanarak elde edeceğiniz ürünleri kendiniz belirleyebilirsiniz. Çünkü diyagonal uzun döngüler örgü modeli her kıyafette güzel görünecektir.

Diyagonal Uzun Döngüler Örgü Modeli Yapılışı

Tığ İşi Diyagonal uzun döngüler örgü modelini yapmak oldukça kolaydır.  Bu modeli kullanacağınız ürün için renk seçiminde zorlanmayacaksınız. Çünkü her renkte yapacağınız kıyafetler ve özellikle kazaklar üzerinizde çok güzel duracaktır. Sizler de bu model ile hangi ürünleri elde ettiğinizi bizimle paylaşabilir yeni modellerinizi anlatabilirsiniz.

Yoğunluğu yüksek renkler kullanacaksanız birden fazla renk kullanmamanızı öneririz. Çünkü bu tarz renkler birleştiğinde insanı bayabilir ve çabuk sıkılabilirsiniz. Aynı zamanda çalışırken zaman zaman mola vermeyi kendinize prensip haline getirmeniz gerekir. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Diyagonal Örgü Nedir Nasıl Örülür ?

Şerife’nin Örgü Dünyası’na diyagonal uzun döngüler örgü modelini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git