Tığ İşi İle Yapabileceğiniz Basit Ve Kolay Patik Yapımı

Bugün bahseceğimiz elişi çalışması hanımların çok sevdiği patik modelleri üzerine olacak her genç kızın her bayanın mutlaka örgü bir patik modeli olmuştur. Hatta genç kızlarımızın çeyizlerinde envai çeşit örgü patikler ve patik örnekleri görmemek nerede imkansız diyebilirim. Peki bu patikleri kimler nasıl örüyor. Elbette anneanneler ve babaanneler başı çekiyor.

Genç kızlarımızın ve evlenecek erkek çocuklarının çeyizlerini süsleyebilmek için en değerli en gösterişli örgü patikleri üst üste dizerek istifliyorlar. Peki bu patikleri örmek çok mu zor sizler öremezmisiniz. Elbette her işin zorlukları ve kolaylıkları vardır. Fakat biz size bugün tığ işi kolay patik yapımı paylaşacağız. Umarım sizinde örgü ve elişi merakınız bu konu ile beraber dahada hızlanır.

Örgü patiğimiz 2 renkten oluşmaktadır. Sizlere adım adım nasıl yapacağınızı anlatamıyorum ama çok detaylı fotoğraflar paylaşıyorum. Fotoğrafları takip ettiğinizde zaten mantığı anlayacak ve kolay patik örme konusunda kendinizi geliştirebileceksiniz.

Eğer aradığınız yetişkinler için örülmüş patik modelleri değil ise bebek patikleri kategorimizi inceleyerek bebekler için harika örgü bebek patikleri bulabilirsiniz. Buna bir örnek vermek gerekir ise değişik bebek patik örnekleri konumuzu görüntüleyebilir ve kendi zevkinize göre bir patik ortaya çıkarabilirsiniz.

Tığ İşi Kolay Ve Pratik Örgü Yetişkin Patiği Nasıl Örülür ?

Hanımlar aşağıdaki fotoğraflarımızı sırasıyla takip ettiğinizde çok kolay ve pratik bir şekilde şık ve modern bir örgü patik sahibi olmuş olacaksınız. Ayrıca çokta rahat bir örgü patik modeli olduğunu düşünüyorum. Yetişkin bayanlar ve genç kızlarımız için harika örgü patik modelleri paylaşacağız sizlere ilerleyen zamanlarda 1yumak.com örgü örnekleri sitemizi sıkı bir şekilde takip etmenizi istiyoruz. Dilerseniz şimdi kolay patik yapımı fotoğraflarımızı bir inceleyelim.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git