Tığ İşi Kirpikli Yazlık Örgü Örneği

Örgü örmek herkesin rahatlıkla yapabileceği bir şeydir. Örgü örmeyi bilmeyen hanımlar bile kısa sürede öğrenebilir. Hatta bazı hanımlar hiç örgü öremeyeceklerini, yeteneklerinin olmadığını söyleri. Ama yaptıkları pratikler sonrasında bir çok model örneği çıkarabilir. Örgü örmek ilk başlarda zorlayan bir durum olsa da eliniz alıştığında bu sizin için zor bir şey olmaktan çıkacaktır. Öyleyse bu gün de farklı bir model öğrenelim. Tığ işi kirpikli bahar ve yaz aylarında kullanabileceğiniz örgü modeline bir bakalım.

Tığ ile yapılan işlemler genelde şiş ile yapılandan daha uğraştırıcı olur. Bu nedenle kimi hanımlar sadecec şiş ile yapılan örgüleri denemektedir. Ama tığ ile yapılan modellere de eliniz kısa sürede alışacaktır. Hatta yeni gördüğünüz modelleri kimseye sormadan çıkarmanız zor olmayacaktır. Aynı zamanda web sitemiz üzerinden tığ ve şiş ile yapılan modellere de ulaşabilirsiniz. Böylelikle hep aynı modeli yapmak yerine yenilerini denersiniz.

Kendinize özgü olan modelleri de bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz, aklınıza takılan konularda bize danışabilirsiniz. Böylelikle fikir paylaşımı yaparız ve merak ettiklerinizi sizlere açıklayabiliriz. Yorum yaparak bizimle iletişim kurmanız halinde uzman ekibimiz kısa sürede şahsınıza geri dönüş yapacaktır. Sizlerin düşünceleri bizim için çok önemlidir.

tığ işi örgü kirpikli baharli örgü modeli yapimi videolu anlatım

Yazlık Örgülerinizde Kirpik Modeli İçin Gerekenler

Bu modeli denediğiniz zaman ortaya küçük çiçek şekillerini andıran bir şey çıkacağını göreceksiniz. Zaten çiçek motifleri ve şekilleri her daim çok kullanılıyor. Bu nedenle bu model ile yapacağınız şeyleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Hiç kimse üzerindeki şekillere yabancılık çekmeyecektir. Ayrıca sizin elinizden çıkan her şey zaten çok beğenilecektir.

Genelde herkesin beğenmesi için bir şeyler yaparız. Ama en önemlisi kim ne derse desin kendi zevkimizden uzaklaşmamamız gerekir. Çünkü içimize sinmeyen bir örgü yaparken fazlasıyla sıkılırız. Kendi istediğimiz olmadığı zaman onu yapmak istemeyiz. Bu nedenle çevrenizdekilerin fikirlerini dinleyin ama kendi düşüncelerinizden de uzaklaşmayın. Her şeyin en güzeli sizin istediğiniz gibi olandır. Ayrıca kendi istediklerinizi yaptığınızda o özel bir işçilik olacaktır ve herkesin yaptığından farklı bir güzellikte görünecektir.

Tığ işi kirpikli örgü modellerini bir çok yerde kullanabilirsiniz. Lif yapabilir ve banyolarınıza ayrı bir hava gelmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bu modeller yelek olarak da son derece şık durmaktadır. Her modeli dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Kirpikli Örgü Örneğinin Yapımı

Tığ işi kirpikli baharlı örgü modeli aşağıda paylaştığımız videoda oldukça açık bir dil ile anlatılmıştır. Şerife’nin Örgü Dünyası video kaydında son derece anlaşılır dil anlatım yapmıştır. Bu model ile dilediğiniz her şeyi  yapabilirsiniz. Ama en çok kullandığı yer yelek yapımıdır.

Yaptıklarınızı sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu sırada çalışmalarınız sırasında ara vermeyi ihmal etmeyin. Zaman zaman kendinize dinlenme fırsatı yaratın. Böylelikle hem elleriniz hem de gözleriniz yorulmamış olacaktır. Şimdiden bütün hanımlara kolay gelsin. Yaptıklarınızın sonunda düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Şerife’nin Örgü Dünyasına bizimle tığ işi kirpikli baharlı örgü modelini paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git