Tığ İşi Modern Örgü Çöp Poşeti Örnekleri

Örgü örnekleri ve örgü modelleri ile yapılamayacak hemen hemen hiçbir şey yok. Bunlara bir örnek vermek gerekirse tığ işi örgü poşetlik örnekleri olabilir. Biliyorsunuz ki hanımlar hepimizin mutfağında her çarşıdan ve pazardan geldiğimizde poşetler ortalarda dolaşmaktadır. Biz bunları kimi zaman bir kalorifer peteği arasına bazen sandalye kenarlarına bazende kapı kollarına asarak muhafaza etmeye çalışırız.

Çünkü poşetlikler evde hanımların hayat kurtarıcılarıdır diyebiliriz.Peki bu biriken poşetlerinizi şık ve modern örgü poşetlikler içinde saklamak istemezmisiniz ? Kim istemez ki …. Biraz tığ işi ve örgü merakınız varsa kolay bir şekilde örgü poşetlik modelleri ve örnekleri içinden bir model beğenerek hemen işe koyulabilirsiniz.

Aslında örgü poşetlik örneklerini yapmak çok zor değil genelde basit ve düz bir şekilde örülür bir kaç güzel motifle süslenerek mutfaklarda yerini alır.

Örgüden yapılan aksesuarlar ve eşyalar her zaman tercihiniz olmalıdır. Çünkü iplerle yapılan ve el emeği ile süslenen her elişi hem organik hemde sağlıklıdır. Bu yüzden mutfaklarınızda kullanacağınız örgü poşetlikler çok daha sağlıklı olacaktır.

Şık Ve Dekoratif Hayat Kurtaran Örgü Poşetlik Örnekleri

İşte bahsettiğimiz el emeği ile yapılmış tığ işi örgü poşetlik modelleri hepsini ince eleyip sık dokuyarak sizler için bir araya getirdik. Genelde hep aynı örgü çöp poşetleri ile karşılaşmış olabilirsiniz aramalarınızın sonucunda fakat bu örgü poşetlikleri ilk defa göreceğinizi iddaa edebilirim.

İlginizi Çekebilecek Konularımızdan bazıları ;

İki Şişle Patik Nasıl Yapılır ?

Örgüden Banyo Sepeti Yapılışı Resimli Anlatım

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git