Tığ İşi Örgü Elbise Lif Yapılışı

Sevgili hanımlar lif modelleri arasında en sevimli olan örnekten bahsedeceğiz sizlere bugün sevimli diyorum çünkü bu lif örneğine baktığımda minik kız çocukları geliyor aklıma, elişi lif çalışmamızın ismi elbise şeklinde örgü lif örneği olacak.

Elbise lif nasıl yapılır bahsetmeden önce lif örnekleri kategorimizdeki güzel lif modellerimizi ve biribirinden çeşitli örnekleri incelemenizi ve hatta örmenizi tavsiye ediyorum. Bunlardan bir tanesi rüzgar gülü lif yapımı bir diğeri ise lahana lif yapımı konularımız olabilir. Her iki konumuzda bahsi geçen lif modelleri oldukça fazla aranmakta ve oldukça fazla örülmektedir.

Bunlara bir yenisini ekliyoruz ve elibse lif yapılışı konumuzu ekliyoruz. Aslında elbise şeklinde lif örneğini ve yapımını arayan arkadaşlarımızda az denilemeyecek kadar çok. Çünkü elbise örgü lifler daha çok banyolarda dekoratif amaçlı sabun bezi modelleri arasında yerini alıyor.

Çoğu zamanda genç kız ve erkeklerin bohçalarında harika bir görüntü sergilemesi için örülerek koyulmaktadır.Örgü elbise lif yapmak aslında çokta zor değil. Neden derseniz Emine hanımın paylaştığı bu güzel emeğinde fotoğraflarda çok detaylı bir şekilde gözükmektedir. Örgü ve elişi konusunda az da olsa bir tecrübeniz var ise zaten kolay bir şekilde elbise lif yapabileceksiniz.

Örgü Elbise Lif Örneği Yapılışı Resimli Anlatım

Emine hanımın büyük emek harcayarak yapmış olduğu ve adım adım örgü elbise lif yapımının fotoğraflarını çekerek paylaşmasından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Elbise şeklinde örgü lif yapmak isteyen tüm hanımlar bu güzel kaynaktan yararlanarak örebilirler. Fotoğrafları sırası ile inceleyerek uygulamanız yeterli olacaktır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git