Tığ İşi Örgü Emoji Lif Yapımı

Artık hayatımızın her yerinde emojilere yer veriyoruz.Hepimizin hislerine tercüman olan emojiler geçtiğimiz yılın kelimesi olarak seçildi. Özellikle yakınlarımız ile yaptığımız görüşmeler esnasında duygularımızı daha rahat ifade etmek için emojilere başvuruyoruz. Emojileri artık hayatımızın her yerinde kullanmaya başladık. Özellikle anahtarlık, yastık vb eşyalarda çeşitli emojilere rastlıyoruz. Emoji lif yapımı da evimize renk katacaktır.

Lif yapmayı hemen hemen herkes biliyordur. Eğer bilmiyorsanız da bizden öğrenmeniz çok zor olmayacaktır. Emoji lif yapımı için iki kat ip kullanmamız daha hoş bir görüntü olmasını sağlayacaktır. Ayrıca birden fazla ip kullanacağınızı da unutmamalı hazırlığınızı buna göre yapmalısınız. Ayrıca mutlaka elinizin sıkılığına göre tığ seçmeniz gerekmektedir. Arkadaşlarınızın yaptığı tığ ile sizin de aynı modeli çıkarmanız biraz zor olacaktır. Çünkü herkesin elinin sıklığı birbirinden farklı ama genelde yakındır.

Emoji lif yapımı için anlamadığınız ya da bizimle paylaşmak istediğiniz bir detay olursa makalenin altına yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınızı mutlaka değerlendiriyor ve yapılması gerekenleri ihmal etmiyoruz. Sizlere daha verimli bilgiler vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Şimdiden duygu ve düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

emoji lif yapımı

Emoji Lif Yapımı İçin Gerekenler

Genelde hepimiz evlerimizde dışarıdan aldıklarımız yerine kendi yaptıklarımızı kullanmak isteriz. Söz konusu hijyen olduğunda da konu tamamen ev yapımı ürünlere geliyor. Özellikle liflerimizi kendimiz yaptığımızda daha yumuşak olduğunu görüyor ve cildimize zarar vermediğinden emin oluyoruz. Ayrıca lifler üzerindeki renkler de daha iyi hissetmemizi sağlıyor.

Kimileri lifi yumuşak severken kimileri de daha sert olmasını istiyor.  Bu durumda kullanacağınız yünün sertliğini kendi tercihinize göre seçebilirsiniz. Ama yine de çok sert yünler tercih edip cildinizin tahriş olmasını istemeyiz.  Yaptığınız lifi bir başkasına vereceksiniz de fikirlerini almanız daha sağlıklı olacaktır. Yine de bu sizin seçiminiz ve lifinizin nasıl olacağına kendiniz karar verirsiniz.

Bu makalede anlatılan lif örneğini evinizdeki herkese göre şekillendirebilirsiniz. Emoji duyguları ifade etmek içindir ve sizler de yakınlarınız için yaptığınız lifler ile onların yüzerini güldürebilirsiniz. Ayrıca lifler çabuk yıprandıkları için evde yapımını öğrenerek sürekli dışarıdan almak zorunda kalmazsınız. Bu sayede kendi ekonominize de katkınız olur.

Emoji Lif Nasıl Yapılır ?

Çocuklar İçin Emoji lif yapımı aşağıda sizinle paylaştığımız videoda açık ve ayrıntılı bir şekilde anlatılmıştır. Ören Hanım’ın bu videosu evlerinize renk getirecek. Sizler de liflerinizin üzerine canlı renkler işlemek ve emoji şekillerinden yararlanmak istiyorsanız videoyu dikkatli bir şekilde izleyip aynısını uygulamanız yeterli olacaktır.

Emoji lif yapmak için birden fazla renge ihtiyacınız olacaktır. Tüm emojilerde sarı renk yoğun olarak kullanılıyor. Siz farklı bir renkte yapmak isterseniz diğerlerini de deneyebilirsiniz. Ama genellikle siyah, beyaz, kırmızı ve sarıyı kullanmanız emojiler ile daha çok benzerlik olmasını sağlayacaktır. Ayrıca her bir lifi 2 saat gibi bir zamanda kolayca örebilirsiniz. Şimdiden hepinize kolay gelsin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git