Tığ İşi Palmiye Yaprağı Örgü Modeli

Son zamanların en trend hobilerinden olan örgü özellikle ev hanımlarının keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Gün içerisinde yaptıkları işlerden yorulan ve dış etkenlerden bunalan hanımların en büyük hobisi örgü örmektir. Örgü sayesinde yeni modeller deneyebiliyor ve günün stresini atabiliyoruz. Hatta bazen çok fazla ördüğümüz için yoruluyoruz. Ama hemen hemen her gün bir köşede örgü örüyoruz. Bu makalede ise palmiye yaprağı örgü modelinin nasıl yapıldığını öğreneceğiz.

Palmiye yaprağı örgü modeli şişler ile son derece rahat örebileceğiniz bir modeldir. Ayrıca bu modeli bir çok yerde de kullanabilirsiniz. Kullanacağınız yünü yapacağınız şeye göre seçmeli ve elinizin sıklığına göre de tığ kullanmalısınız. Ayrıca web sitemizden tığ ve şiş ile örgü modellerini bulabilir, fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Uzman kadromuz sizin her türlü düşünceniz ile yakından ilgilenecektir. Sorularınızı büyük bir titizlik ile cevaplayacağız. Aynı zamanda bizimle iletişim kurmak isterseniz makalemizin altına yorum yapabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımızın düşünceleri bizler için çok önemlidir. Sizler ile daima ilgileneceğimizden emin olabilirsiniz.

palmiye yaprağı örgü modeli

Palmiye Yaprağı Örgü Modeli Detayları

Palmiye yaprağı modelini her yerde kullanabilirsiniz. Özellikle kış aylarının vazgeçilmezi olan bere ve atkı için bu modelden yararlanabilirsiniz. Her yaştan yakınınıza hediye olarak bir atkı ve bere takımı yapabilir özel günlerde, içinizden geldiği zamanlarda hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda iki farklı renk kullanarak yaptıklarınızın daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Hatta bu modeli bebek battaniyesi yaparken de kullanabilirsiniz. Renklerini ve boyunu tam ayarladığınızda harika bir bebek battaniyeniz olacaktır.

Herkesin sevdiği renk farklıdır. Bu nedenle yakınlarınızdan ilk önce sevdikleri renkleri öğrenmeniz gerekecek. Aynı zamanda atkı ve bere dışında yine kış aylarında sıcak tutacak kazaklar yapabilirsiniz. Kazaklarda kullanacağınız palmiye yaprağı örgü modeli herkes tarafından çok beğenilecek. Palmiye yaprağı örgü modeli çok kullanılmadığı için görenler mutlaka nasıl yaptığınızı soracak.

Palmiye yaprağı örgü modelini lif olarak da kullanabilirsiniz. Yapacağınız renkli lifler evinizdekilerin banyo sırasında rahat etmesini sağlayacaktır. Ayrıca aldığınız yün ile aynı renk bir astar alarak etek ve çanta da yapabilirsiniz. Bu modelin diğer örgülerden çok daha farklı görünmesi sizin kullandığınız eşyaları özel yapacaktır.

Palmiye Yaprağı Örgü Modeli Yapımı

Palmiye yaprağı örgü modeli yapımını aşağıda paylaşmış olduğumuz videodan zorluk çekmeden öğrenebilirsiniz. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece anlaşılır ve açıktır. Sizler de aynı videodaki modeli evlerinizde deneyebilirsiniz. Örgülerinizi tamamladığınızda görüşlerinizi ve düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Bu durumda bizler de düşüncelerinize ortak olma şansını yakalarız.

Bu sırada renk seçimini soft renklerden yana kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü kullanılan eşyalarınız eskidikçe renklerinde solma yaşanabilir. Ama soft renklerde bu solma çok fazla belli olmayacaktır. Tabi canlı renkler kullanmak istiyorsanız bu sizin tercihinizdir. Yine hatırlatalım. Kendinizi örgü örerken çok yormayın ve ara sıra mola vermeyi unutmayın. Hepinin sağlıkla kalın, şimdiden kolay gelsin.

Gönülden Örgüler’e palmiye yaprağı örgü modelini bizler ile paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git