Tığ İşi Popcorn Çiçekler Örgü Modeli

Bu yazımızda sizlerle yeni bir örgü modeli paylaşacağız. Biliyorsunuz ki tüm hanımlar örgü örmekten oldukça keyif alır. Hatta kendimizden çok yakınlarımıza yeni bir şeyler yapmak için uğraşırız. Sürekli boş vakitlerimizi örgü örmek ile geçiririz. Böylece gün içinde yaşadığımız stresten kısa süreliğine de olsa uzaklaşmış oluruz. Örgü örmek bir meditasyon çeşidi gibidir. Örenler bir süre sonra dinlenmiş hissederler. Özellikle ruhen bir rahatlama hissi oluşur. Bugün de tığ işi popcorn çiçekler örgü modelini anlatacağız.

Bu yazımızda öğreneceğiniz model ile bir çok farklı ürün elde edebilirsiniz. Çünkü tığ işi popcorn çiçekler örgü modeli kullanabileceğimiz her şeyde uygulanabilir. Mesela bu model ile renkli lifler yapabiliriz. Aynı zamanda yapacağımız yelekler de son derece kullanışlı olacaktır. Günlük giyebileceğiniz etekler de yapmanız mümkün. Web sitemizden diğer tığ işi örgü modellerine de ulaşabilirsiniz.

Sizlere yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer bizler ile iletişime geçmek istiyorsanız düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa zamanda sizlere dönüş yapacaktır. Aklınıza takılan ve merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Ayrıca kendinize öz olan modelleri de bizimle ve diğer okuyucularla paylaşabilirsiniz.

tığ işi çiçekli örgü popcorn modeli yapımı videolu anlatım

Tığ İşi Popcorn Çiçekler Örgü Modeli Detayları

Genelde çiçek motifleri her modelde kullanılıyor. Çünkü çiçekler son derece kibar ve güzel görünüyor. Ayrıca her kıyafete ve örülen ürüne de oldukça yakışıyor. Bir de çiçekler popcorn şeklinde olunca özellikle yelek vb. kıyafetlerde sık sık kullanılıyor. Ayrıca popcorn çiçekler modeli ile lif de yapabilirsiniz.

Genelde çiçek motiflerini herkes kullanmayı sever. Çünkü doğada olan ve herkes tarafından sevilen çiçekler renkleri ile bizleri büyülüyor. Hepimiz ayrı bir çiçek türünden hoşlanabiliriz. Ama örgülerde yaptığımız motifleri gösterdiğimiz herkes çok beğenecektir. Aynı zamanda yakınlarınıza hediye hazırlamak istiyorsanız bu şekillerden yararlanabilirsiniz. Çiçekli modelleri kullanmanız hem bildiğiniz bir motif olduğu için sizi çok yormayacaktır hem de hediyeyi vereceğiniz kişi mutlaka beğenecektir.

Tığ işi popcorn çiçekler örgü modelini denerseniz çok basit bir örgü olduğunu göreceksiniz. Hemde çok hızlı bir şekilde ilerleyecektir. Sizler de bu modeli sıkılmadan ve kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız ürüne göre örme süreniz de değişkenlik gösterir. Ayrıca el hızınız da herkes kadar iyi olmak zorunda değildir. Zamanla mutlaka daha iyisini yapacaksınız.

Tığ işi Popcorn Çiçekler Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi popcorn çiçekler örgü modeli yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda son derece basit bir şekilde anlatılmıştır. Şerife’nin Örgü Dünyası’nın anlatımı oldukça sadedir. Sizler de bu modeli bir an önce denemek isterseniz yün ve şişlerinizi hazırlayıp ekran karşısında yerlerinizi alabilirsiniz.

Renk seçiminde dikkat etmeniz tek önemli nokta göz yormayacak yoğunluğu yüksek olmayan renkleri tercih etmenizdir. Ayrıca çalışmalarınız sırasında örgü başında vakit geçirirken kendinizi dinlendirmek amaçlı mola vermeniz gerekir. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Şerife’nin Örgü Dünyası’na tığ işi popcorn çiçekler örgü modelini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git