Tığ İşi Videolu Anlatım İnci Süslemeli Şal Yapılışı

Hanımların en çok ördükleri ve çok kullandıkları bir aksesuar olan şal örneklerinden bahsedeceğiz. Eminimki sizde örmeyi ve kullanmayı çok seviyorsunuz. Örgü şal kolleksiyonunuza harika bir inci süslemeli şal eklemek istermisiniz. O zaman bu konumuzdan ayrılmayın çünkü sizlere ince angora iple örülmüş 4 – 5mm olarak alışveriş yapmış olduğunuz tuafiyelerden istediğinizde vereceklerdir.

Şal olarak bahsediyoruz ama siz isterseniz bu örnekle harika bir yelekte örebilirsiniz. Öreceğiniz şal örneği veya yelek modelinde tercihiniz koyu renklerden yana olursa üzerine koyacağınız inciler daha fazla gösterişli duracaktır. Farklı ve değişik örgü videoları için örgü videoları kategorimizi inceleyebilirsiniz.Örgü tığ işi seven hanımları web sitemizde gezerek harika örnekler ve anlatımlı örgüler ile birbirinden şık ve gösterişli elişi çalışmalarına imza atabilecekler.

İncili şal yapılışı hakkında detaylı bilgi almak incin aşağıda sizlere video anlatımını ekliyoruz. Denemek için acele etmeden sakin bir şekilde izleyerek uygulamanız gereklidir.

Çeyizlerde Kullanabileceğiniz İncili Şal Yapılışı Videolu Anlatım

Başlıkta da belirttiğimiz gibi genç kızların çeyizlerinde oldukça güzel duracaktır incili şal örneği. Bu yüzden hiç vakit kaybetmeden bu güzel şal yapılışı konumuzu inceleyerek ve videomuzu izleyerek bu işe koyulmalısınız.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git