Tığ ve Şiş İle Başak Tarlası Örgü Modeli

Tüm hanımların keyifle yaptığı işlerden biri örgü örmektir. Özellikle son zamanların trend hobisi olan örgü her zaman moda olarak kalacaktır. Çok eski dönemlerden beri var olan ve her zaman da yapılacak bir aktivite olan örgü örmek tüm hanımların daha zinde hissetmesini sağlıyor. Ayrıca bu işi sadece kadınların yaptığını düşünüyorsak yanılıyoruz. Özellikle yabancı ülkelerde erkekler de örgü işleri ile çok ilgileniyor. Kendilerine bir çok kıyafet örebiliyor ve tekniklerini çok iyi biliyor. Bizler de her gün yeni teknikleri ve modelleri sizlere anlatmak için çalışıyoruz. Öyleyse başak tarlası örgü modelini öğrenelim.

Bazı meslekler sadece erkeklere göre olsa da kadınlar da yapabildiklerini gösterir. Kadınlara öz olan aktivite ve hobilerin de erkekler tarafından yapılamayacağı düşünülmüştür her zaman. Ama bu konuda da erkeklerden bir takım tüyolar öğrenebilir kendi bildiklerimizi onlara öğretebiliriz. Hiçbir mesleği ve ya aktiviteyi cinsiyet ayrımı ile özleştirmemeliyiz. Herkes dilediğini yapmakta özgürdür. Bizler de sizlere daha yararlı olabilmek adına yeni modeller öğretiyoruz. Diğer tığ ve şiş ile yapılan örgü modellerine de web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca denediğiniz modeller ile ilgili bir sorunuz olursa ve ya uzman ekibimiz ile görüşmek isterseniz yazıların altına yorum atabilirsiniz. Kendinize öz modelleri bizimle ve diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz. Dilediğiniz konuda konuşabilir, üzerinde tartışabiliriz.

tığ ve şiş ile başak tarlası örgü modeli yapımı videolu anlatım

Başak Tarlası Örgü Modeli Detayları

Bir şey örmek için bir çok modelden yararlanabilirsiniz. Eskiden bildiğiniz ya da yeni öğrendiklerinizi dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda öğrendiğiniz başak tarlası modeli ile renkli lifler yapabilirsiniz. Lifler sürekli su ile temas halinde olduğu için çabuk yıpranıyor. Kısa sürede bir yenisine ihtiyacını oluyor. Bugün öğrendiklerinizle yeni lifler örebilirsiniz.

Yapacaklarınız her zaman kendinize ait olacaktır. Bu nedenle dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Ayrıca her modelin mutlaka küçük bir örneğini dolabınızın bir kenarında bulundurun. Böylece yeni deneyimler yaşamak istediğinizde elinizin altında modeller olacaktır. Sizler de zorlanmadan bildiklerinizi hatırlarsınız. Eğer yaptıklarınızı sevdiklerinize hediye etmek isterseniz sevdiği şekilleri ve renkler sorun. Böylece vereceğiniz hediye karşınızdakini çok mutlu edecektir.

Paylaşmak her zaman dünyanın bir parçasıdır. Eğer paylaşmadan yaşamaya çalışsaydık herşey çok daha zor olurdu. İnsanın insana, onun yaptıklarına ve bilgilerine ihtiyacı vardır. Hiç kimse yalnız yaşayamaz ve paylaşmak mutluluk kaynağıdır.

Başak Tarlası Örgü Modeli Yapılışı

Başak tarlası örgü modeli yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Şerife’nin Örgü Dünyası’nın anlatımı son derece açıklayıcıdır. Sizler de bu modeli denemek isterseniz yün ve şişlerinizi hazırlamanız gerek. Hemen videoyu başlatın ve yeni bir model daha öğrenin.

Ayrıca renk seçimi konusunda da dikkatli olmalısınız. Yoğun renklerden uzak durmak sizin için daha rahat olacaktır. Çalışmalarınız sırasında mola verirseniz daha verimli işler yapabilirsiniz. Hem göz sağlığınız hem de sıkılmamanız için ara vermelisiniz. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Şerife’nin Örgü Dünyası’na bu anlatımı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git