Tığ ve Şiş İle Kabartmalı Minik Toplar Modeli

Tüm hanımlar örgü örmekten çok büyük bir keyif alır. Çok eski zamanlardan beri var olan örgü hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor. Artık dışarıdan alış-veriş yapanlar bile örgü modellerini terccih ediyor. Böylece bizim evlerimizde yaptıklarımız da çok değerli bir hal alıyor. Kimileri örgü örerek para bile kazanıyor. Ama genelde sadece yakınlarımız ve kendimiz için örgü öreriz. Onlar için yeni modeller öğrenir her mevsim yeni kıyafetler öreriz. Bugün de yeni bir model öğreneceğiz. Kabartmalı minik toplar modelinin yapılışını hep birlikte inceleyelim.

Örgü örmek diğer tüm hobiler arasında en güzel olanıdır. Kimileri evlerinde resim yaparak, ya da başka kurslara giderek vakit geçirirler. Ama genel olarak tüm kadınların en sevdiği şey örgü örmektir. Örgü örmeyi bilmeyen kadınlar bile bir kaç örnekten sonra güzel işler çıkarabiliyor. Örgü örmeyi öğrenmek için kursa gitmeye hiç gerek yoktur. Eğer yakınlarınızda da size örmeyi öğretecek biri yoksa bizim sitemiz tam size göre. Web sitemizde her türlü şiş ve tığ ile yapılan örgü modellerini bulabilirsiniz.

Dilerseniz kendi yaptıklarınızı da bizimle diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz. Kendinize öz modelleri herkese öğretebilirsiniz. Aynı zamanda uzman ekibimiz ile iletişim kurmak isterseniz yorum atmanız yeterli olacaktır. Sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapılacaktır. Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Mutlaka fikirlerinizi bizimle paylaşın

şiş ile kabartmalı minik toplar modeli yapımı videolu anlatım

Kabartmalı Minik Toplar Modeli Detayları

Örgü örerek evde kullandıklarımızı kendimiz üretebiliriz. Ayrıca yünlerin maliyeti çok yüksek olmadığı için her kadın evinde örgü örebilir. Ördüklerinizi yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Sizlerden gelen hediyeler ve özellikle el yapımı olması çevrenizdekilerin çok hoşuna gidecektir. Ayrıca bu yazımızda anlattığımız model son derece kullanışlıdır.

Burada anlatılan model ile özellikle yelek yapabilirsiniz. Ayrıca yatak örtüsü ve masa örtüsü yapmak için de uygun bir model olacaktır. Yeni öğrendiklerinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çabuk yıpranan lifler için de evde ördükleriniz en iyisi olacaktır. Genelde dışarıdan alınanlara göre çok daha yumuşak olur ve rahat edersiniz. Yine de bu model ile ne yapacağınız sizin tercihinize bağlıdır.

Kabartmalı minik toplar modeli son derece basittir. Bazen yavaş ilerliyormuşsunuz gibi gelebilir. Bu model diğerlerine göre daha kalın bir yünle yapılacağı için başlarda zorlanabilirsiniz. Ama eliniz her yüne zamanla alışır ve telaş yapmanıza gerek yoktur.

Kabartmalı Minik Toplar Modeli Yapılışı

Kapartmalı minik toplar modeli yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Şerifenin Örgü Dünyası bu anlatımında oldukça açıktır. Eğer sizler de bu modeli denemek isterseniz şiş ve yünlerinizi hazırlayın.

Yaptıklarınızı sevdikleriniz ile paylaştığınız zaman mutluluğunuz katlanarak artacaktır. Ayrıca paylaşmaktan daha güzel bir şey yoktur. Sizler de örgü örmekten ve paylaşmaktan asla vazgeçmeyin. Her zaman söylediğimiz gibi çalışmalarınıza da ara vermeyi unutmayın. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Şerifenin Örgü Dünyasına bu anlatımı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git