Tığla Çok Şık Bebek Elbisesi Yapılışı Anlatımlı

İster yaz olsun ister kış, değişik ve farklı tığ işi bebek örgüleri her zaman bir annenin olmazsa olmazlarındandır. Özellikle kız bebekler için çok güzel tığ işi elbise modelleri örmek tam bir şıklık abidesi diyebiliriz. O kadar güzel ve farklı işler ortaya çıkabiliyor ki. Süslemelerden bahsetmeye gerek bile yok. Aklınıza gelebilecek her türlü küçük ve şirin süslemeleri çok rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Kız çocukların giysileri her zaman erkeklerden biraz daha şık olmuştur. Bunun sebebi ise, renk olarak istediğiniz kombinleri yaparak, motif ve desenlerde de çok özgür olmanız. Çiçekler, kurdeleler, boncuklar aklınıza gelebilecek her türlü süsleme materyalini kız bebek ve çocukların örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Kız çocuğu sahibi olan anneler onların her zaman şık ve güzel görünmesini ister. Özel bir güne veya geceye giderken kendinden çok bebek ve çocuklarına özenirler. Çünkü doğru örülmüş bir giysi, güzel bir elbise ve kız çocuklarına giydirdiniz harika modeller onları çok daha tatlı ve şirin gösterebilir.

Tığ İşi Bebek Elbiselerinde Sıcak Renkler Tercih Edin

Bu gibi işlerin en önemli detayı da renk seçimi. Doğru ve isabetli seçilen renkler, eğer modeliniz çok şık ve güzelse onu daha ileriye taşıyabilir. Aynı şeyi yanlış seçimlerde de ters şekilde yaşayabilirsiniz. Modeli öldürecek, onu kapatacak ve aynı zamanda bebeğinize yakışmayacak renkleri tercih etmekten kaçının. Canlı, sıcak renkler her zaman çok daha güzel sonuçlar verecektir.

Tığ İşi Kız Çocukları İçin Örgü Bebek Yeleği Yapılışı

Bebekler için elbise örmek elbette bir patik veya bir lif modeli örmek kadar kolay olmayacaktır. Hem örülen şeyin büyüklüğü hem de modelin zorluğu bakımından diğer örgü modellerine nazaran sizi biraz daha uğraştırabilir. Fakat adım adım anlatımı olan modeller ile çok daha rahat bir şekilde modelleri örerek bebeklerinize giydirebilirsiniz. Aşağıdaki anlatım ile bu çok şık elbiseyi rahatlıkla örebileceğinizi düşünüyoruz.

Tığ İle Harika Örgü Modelleri Örün

Tığ ile yapılacakların hiç bir sınırı yok. Elinizde bir örnek, bir şablon veya bir anlatım varsa elinize alacağınız tığ ile harika işler ortaya çıkartabilirsiniz. Bunun için sitemizdeki örgü tığ işi kategorisine mutlaka göz atın. İçerisinde aklında olan veya size yeni fikirler verecek çok güzel işler bulacaksınız. Veya bebek örgüleri bölümündeki bebekler için örgü modelleri konuları harika işler yapmanız için size örnekler sunacak. Tığ ile mükemmel işler yapmanız dileğiyle.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git