Tilki Süslemeli Örgü Çocuk Şapka Örneği Ve Atkısı

Değişik ve farklı bir şapka ve atkı örneği istiyorsanız tilki süslemeli örgü çocuk şapka ve atkısı tam size göre. İster kız ister erkek çocukları için yapabileceğiniz bu değişik model çocuklarınızı daha da şirin yapacaktır. Örmesi kolay ve basit olan bu modeli istediğiniz yaşa uygun olarak yapabilirsiniz.

Anlatımda bulunan atkı ve bere çocuk şapkası modeli yedi dokuz yaş arası çocuklarınız için tam olacaktır.Eğer farklı yaşlardaki çocuklarınız için örmeyi düşünüyorsanız anlatımdaki sayıları arttırarak veya azaltarak istediğiniz boyutlarda yapabilirsiniz.

Örgü atkı ve bere yapımına üç ilmek olarak başlamamız gerekli ve farklı tonlarda 2 renk ip kullanarak bir klimatik ile rahat bir şekilde örebilirsiniz.Örgü modelimizde kullanmamız gereken şiş numarası ise 4 numara olmalıdır.

Tilki Motifli Örgü Bebek Beresi Ve Şapkası Süslemesi Nasıl Yapılır ?

Bir önceki paylaşımımız da yine hayvan motifi ile yapılmış örgü kedi şapka ve atkısı yapımı konumuzu açmıştık. Bu tarz örgü modelleri örereken dikkat etmeniz gereken şey motifleri ayrı örerek sonrada dikiş ile birleştirmeniz olmalıdır. Ayrıca şöyle bir avantajınız olacaktır. Dilerseniz örgünüzü farklılaştırarak değişik örgü motifleri ile modeli bambaşka bir hale koyabilirsiniz.

Örgü süslemelerinde genellikle boncuklar, düğmeler ve tuhafiyelerden bulacağınız çeşitli aksesuarlar kullanılmaktadır. Sizde kendi zevkinize ve hayal gücünüze göre örgü modellerinizi farklılaştırarak kullanabilirsinzi.

Tilki Motifli Örgü Bebek Bere Ve Şapka Örneği Yapımı Detaylı Anlatım

Çocuklar için hayvan motifli bebek örgüleri konumuzda daha önce farklı örgü modelleri ve örgü tığ işi örnekleri paylaşmıştık. Şimdi sizlere anlatımını sunacağımız tilki motifli atkı modeli ve şapka örneğinin yapımı olacak. Oldukça kolay bir örnek ama tabiki emeksiz yemek olmuyor biraz uğraşmanız gerekecek dilerseniz lafı çok uzatmadan örgü atkı ve bere nasıl yapılır bir bakalım.

Soğuk günlerde çocuklarınıza şık bir atkı ve bere örmek isterseniz. Tilki motifli atkı ve bere yapımı işte bu kadar basit modelimiz oldukça şık ve modern denemek isteyen tüm hanımlara tavsiye ediyoruz. Takıldığınız veya öremediğiniz alanlar olur ise konumuzun altından bizlere hiç çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz. Arkadaşlarımız kısa süre içerisinde sorunuzu yanıtlayacaklardır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git