Tülbent Ve Yazma Kenarı İğne Oyası Yapılışı

El işi çalışmalarına yeni başlayan hanımların işine yarayacağını düşündüğümüz bir konumuzu paylaşacağız sizlere bugün. İğne oyası ve iğne oyası modelleri ile ilgilenen veya iğne oyası yapılışı hakkında bilgi arayan hanımlar bu yazımızla beraber iğne oyası nasıl yapılır bir fikir sahibi olacaksınız. Sizlere birbirinden güzel iğne oyaları paylaşımları yapmıştık bunlardan bir taneside en sevilen iğne oyalarını bir araya topladığımız muğla iğne oyası yazma kenarı örnekleri konumuzdu.

Farklı ve değişik iğne oyası örnekleri ve iğne oyası modellerine iğne oyası kategorimizden ulaşabilirsiniz. Bu küçük bilgiyide aktardıktan sonra gelelim konumuza arkadaşlar iğne oyasının yapılışı adım adım fotoğraflarda anlatılıyor. Tülbent ve yazma kenarı iğne oyası yapmak istiyorsanız bu basit ve kolay anlatım ile tülbent ve yazmalarınıza iğne oyası yapabilirsiniz.

yazma-kenari-yapilisi

Analatımlı Tülbent Kenarı İğne Oyası Yapılışı

Günlük kullanım veya çeyizlik yazma ve tülbent kenarı oyalarınızı aşağıdaki adım adım iğne oyası yapılışı fotoğraflarını inceleyerek sizde kendiniz yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinin zor ve kolay olan modelleri mevcuttur fakat sizler için başlangıç aşamasında aşağıdaki örneği denemeniz yeterli olacaktır.Denemek isteyen tüm bayanlara kolay gelsin takıldığınız yerleri yorum kısmından bizlere sormaktan çekinmeyin.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git