Tunus İşi Bebek Battaniyesi Modelleri Ve Yapılışı

Yine farklı ve güzel bir bebek battaniyesi yapılışı ile sizlerle birlikteyiz.Tunus işi örgüler patikten tutun bebek battaniyelerine kadar en sevilen örgü modelleri ve elişi örnekleri arasında yerini almaktadır. Sizler tunus işi örgü patik ve tunus işi bebek battaniyeleri ile ilgili paylaşımlarda bulunmuştuk. Bunlardan bazılarını örnek vermek gerekirse tunus işi bebek battaniyesi yapılışı ve tunus işi patik modeleridir.

Bunlara bir yenisinide ekleyerek mavi beyaz baklava dilimli tunus işi örgü bebek battaniyesi yapımı videolu anlatım konumuz olacak.Daha çok erkek bebekler için uygun bir bebek battaniyesi örneğidir.Yeni doğan bebekler için uygun olacağını düşünüyorum. Örgümüzle alakalı bazı bilgiler vermek gerekirse genelde afgan işi veya tunus işi olarak bilinmektedir.

Tunus işi örgülerin kendine has bir tekniği ve duruşu vardır.Örgücü hanımların en çok tercih ettiği örnekler arasında tunus işi patikler, tunus işi battaniye örnekleri ve tunus işi bebek battaniyeleri vardır. Bizde bu yüzden bundan sonraki yazılarımızda sizlere sık sık tunus işi örgü modelleri paylaşmaya karar verdik.

Tunus İşi Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri 2017

Sizlere fikir vermesi açısından her yaştaki çocuk ve bebekleriniz için kullanabileceğiniz farklı ve güzel tunus işi ile örülmüş bebek battaniyelerini internetten derleyerek bir araya getirdik. Aralarından örülmesi kolay tunus işi örgü bebek battaniye örnekleri ve zor tunus işi örgü bebek battaniyeleri mevcut bilgi birikiminize ve tecrübenize göre bir tunus işi battaniye modeli beğenerek çalışamalara başlayabilirsiniz.

 

Eğer sizler tunus işi örgüde ip nasıl değiştirilir bilmiyorsanız linkimizden devam ederek ip değişimi nasıl yapılır kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.Yine değerli bir kaynak olan tunus işi örgü nasıl örülür ? Başlıklı makalemiz size bu konuda yardımcı olabileceğini düşünüyorum.

Tunus İşi Örgü Bebek Battaniyesi Yapımı Videolu Anlatım

Evet arkadaşlar bu kadar tunus işi örgülerden bahsettikten sonra kolay tunus işi bebek battaniyesi modelimizin yapılışına gelelim. Çok fazla bir örgü bilgisine sahip olmasanızda kolay bir şekilde örebileceğinizi düşünüyorum. Ören hanım youtube kanalından almış olduğumuz bu videolu anlatımda emekleri geçenlere çok teşekkür ediyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git