Üç Boyutlu Rüzgar Gülü Lif Yapımı

Örgü örmek herkesin rahatlıkla yapabileceği ve oldukça eğlenceli bir aktivitedir. Herkes evlerinde ihtiyacı olan her şeyi örebilir. Özellikle çabuk yıpranan lifleri örgü olarak yaptığımızda sürekli dışarıdan almak zorunda kalmayız. Böylece diğerlerinden daha yumuşak liflerimiz olmuş olur. Zaten hanımların çoğu da boş vakitlerini değerlendirmek için örgü örer. Ayrıca bu tarz hobiler arasında en kolay ve zevkli olanıdır. Yeni modeller öğrenmek de hayatımızın her anında işimize yarar. Öyleyse üç boyutlu rüzgar gülü lif yapımını öğrenelim.

Üç boyutlu şekiller artık herkese daha cazip geliyor ve hoş görünüyor. Özellikle üç boyutlu resimler evimizin her yanını süslüyor. Yeni teknolojilere göre de her resmi üç boyutlu olarak çıkarabiliyoruz. Özellikle teknolojinin geliştiği bu devirde örgü örmek de daha farklı bir hal alıyor. Yeni modeller sürekli üretiliyor ve bizlere de öğrenmek kalıyor. Web sitemizden diğer lif yapımlarına ve lif örnekleri ile alakalı videolara ulaşabilir, birbirinden farklı modeller deneyebilirsiniz.

Ayrıca sizlerin de kendinize öz modelleri varsa bizimle ve diğer okuyucular ile paylaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile diyalog kurmak isterseniz yazıların altına yorum yapabilirsiniz. Sizlere en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Merak ettiklerinizi ve aklınıza takılan her konuyu danışabilir, üzerine konuşabilirsiniz.

üç boyutlu rüzgar gülü lif yapımı videolu anlatım

Lif Yapımı İçin Üç Boyutlu Rüzgar Gülü

Lif yapmak normalde son derece basittir. Özellikle kısa sürede yapılabildiği için artık herkes lif örebiliyor ve dışarıdan almaktan vazgeçiyor. Bu modeli uygularken üç boyutlu çiçek şekillerinden yararlanacağız. Genelde çiçekler her yerde kullanılır ve oldukça güzel bir görüntü oluşmasını sağlar. Bu çiçekleri istediğiniz gibi yapabileceğiniz gibi her çiçeği farklı renkte de yapabilirsiniz.

Sizler için bu yazımızda her zaman yapabileceğiniz ve son derece güzel olan liflerin yapımını anlattık. Banyolarınıza ayrı bir hava katacak olan bu liflerin üç boyutlu çiçeklerden oluşması da ayrı bir hoşluk yaratacak. Eğer yakınlarınıza hediye vermek isterseniz çiçek şekillerinden yararlanmanız en doğrusu olacaktır. Çünkü çiçekler evrenseldir ve herkes tarafından beğenilir. Bu tarz şekiller sizi daha az düşündürür.

Lif yapımı için üç boyutlu rüzgar gülünü dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Genelde beyaz üzerine pembe renkler tercih etmeniz güzel bir görüntü oluşmasını sağlar. Ama sevdiğiniz başka bir renk varsa ya da banyonuz ile uyumlu olmasını istiyorsanız diğer renklerden de yararlanabilirsiniz.

Üç Boyutlu Rüzgar Gülü Lif Yapılışı

Üç boyutlu rüzgar gülü lif yapılışı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda açık bir şekilde anlatılmıştır. Ören Hanım’ın anlatımı son derece basittir. Siz de eğer hemen bir lif örmek ve bu modelden yararlanmak isterseniz hemen tığ ve yünlerinizi hazırlayın. Videoyu izlerken aynı zamanda uygulayabilirsiniz.

Ayrıca renk seçimi yaparken yoğun olmayan renkleri tercih etmeniz hem göz sağlığınız hem de çabuk sıkılmamanız için daha uygun olacaktır. Çalışmalarınız sırasında ara vermeyi de ihmal etmeyin. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Ören Hanım’a üç boyutlu rüzgar gülü lif yapılışını bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git