Ufkunuzu Açacak Havlu Kenarı Modelleri

Kullanılan havluların daha bir şık görünüm kazanması için değişik ve farklı model örnekleri ile kenarları süslenmektedir. Havlu kenar işlemeleri ile her renkteki ve modeldeki havlular için modeller hazırlanmıştır.Havlu kenarı örnekleri ve havlu kenarı modelleri havlunun sağ ve sol uçlarındaki boşluk alanlardır.

Bu alanların el örgüleri ve elişi örnekleri ile süslenmesi havluyu daha gösterişli hale getirecektir. Havlu kenarları genel olarak tığ ile örülmektedir. Tığ el örgüleri ile farklı modellerde ve şekillerde havlu kenarı örgüleri yapılabilir. Daha önce görmediğiniz ve denemek istediğiniz havlu kenarı modellerine örgü dergileri ve örgü sayfalarından ulaşabilmek mümkün.

Havlu kenarı modellerinin kullanım alanları genellikle süslemeleri sadece lavabolar için değil aynı zamanda süslemeler için kullanılan havlu örgüleri içinde kullanılır. Süslemeli havlular ve masa sehpa havluları gibi farklı çeşitlerde modelleri vardır. Kullanım alanına göre farklı havlu kenarı örnekleri vardır. Mutfak havluları, banyo havluları, salon süsleme havluları, masa örtüsü havluları, eğlenceler için düzenlenmiş havlular ve birçok alanda havlu kenarı modellerinin kullanılacağı çeşitli alanlar kullanılmaktadır.

havlu-kenari-modelleri-1-yumak-com

En Güzel Ve Yeni Havlu Kenarı Modelleri

Oyalı işlemeler, batmalı modeller, sargılı ve düz baklava dilim örnekleri, sarmaşık ve saçaklı modeller, salkım kenar örnekleri, kabartma ve dolgulu havlu kenarı modelleri bulunmaktadır. Bu modeller dışında farklı birçok yeni sezon modelleri de tasarlanmıştır. Havlu kenarı süslemeleri boncuklu ve örgü ipler ile birleştirilerek daha güzel bir havlu örneği haline gelmiştir. Havlu kenarı modelleri örgüler dışarısında süsleme malzemelerinden de yapılmaktadır. Boncuklu işlemeler ve diğer farklı süsleme işlemeleri ile havlu kenarı modellerinde ufkunuzu açacak modeller hazırlanmıştır.

Havlu kenarları modelleri elişi olmadan da yeni süsleme özellikleri ile kenar işlemeleri yapılabilir. Daha pratik ve yapılış bakımından daha kolaydır. Yaldızlı, boncuklu, düğmeli, ip sarmaşıklı vb. kolay süslemeleri ile havlu kenarlarının yapımı daha kolay ve pratik bir hale gelmiştir.

Farklı Tekniklerle Oyalanmış Havlu Kenarı Modelleri

Havlu kenarı modelleri kullanım alanlarına göre değişir. Örneğin; bir eğlence için kullanılacak havlu kenarları pullu süslemeler ile yapılabilir. Lavabo için kullanılacak havlu kenarları batmalı ve boncuklu süslemeler ile hazırlanabilir. Havlu kenarlarının bu sezondaki trend yapım şekli daha pratik ve kısa zamanda daha çabuk yapılmaktadır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git