Video Anlatımlı Nazar Boncuklu Bebek Yelek Yapılışı

Örgü ören hanımlar veya bebeği olanlar, bebekleri için en çok yeni ve kolay yapılışlı bebek yelek modelleri örmek için sürekli bir arayış içerisine giriyorlar. Bebeklerin en çok giydikleri, farklı farklı modelde en çok üzerilerinde olan modeldir bebek yelekleri. Annelerin de bebekleri için vazgeçilmezidir. Bebeklerin sürekli olarak değişen vücut ısıları, özellikle henüz emeklemeye başlamamış, henüz kendi başına hareket edemeyen bebekler, sırt üstü yattıkları ve annelerinin onları sürekli sıcak tutmak istemeleri nedeniyle terleme sorunu ile karşı karşıya kalabilirler. Tabii ki o güzellikleri sevmek için de yerlerin kaldırıp kucaklarına alıyorlar.

Farklı modelde anlatımlı bebek yelekleri yapılışı da burada sizin için önemli bir seçenek haline geliyor. Şirin mi şirin yelekleri örmek, farklı tasarımdaki bebek yeleklerini bebeklerinize giydirmek için de video anlatımlı Türkçe yeni bebek yelek modelleri size en çok yardımcı olan şeyler.

Hızla büyüyen bebekler için farklı yelek modelleri yapılışı sürekli aranıyor

O kadar hızlı ve çabuk büyüyorlar ki. Bu yüzden 1 ay önce örmeye başladığınız bir yelek bittiğinde ve bebeğinize giydirdiğinizde olmadığını görürseniz şaşırmayın. O yüzden yeleği örmeye başlarken o anki halini değil, örmeyi ne zaman bitirirseniz onu hesapladıktan sonra o ölçüye göre yapmanız daha iyi olacaktır.

1-2 yaş aralığındaki bebekler için anlatımlı yelek nasıl yapılır?

Aşağıdaki video anlatımındaki yelek modeli 1-2 yaş bebekler için ideal olan ölçülerde yani, 31 cm. en, 37 cm. boy olarak yapılmış. Daha büyük veya daha küçük bebekleriniz varsa onlar için tekrar ölçülendirmeniz gerekebilir. Daha önce örülmüş veya sizin ördüğünüz giysilerinden ölçü alabilirsiniz. Kullanacağınız ip çok ince olmayan, biraz kalın bebek yünü olursa, çok daha yumuşak örgü bebek yelekleri yapabilirsiniz. Şiş olarak 3,5 numara şiş ile bütün yeleği tamamlayabilirsiniz.

Nazar boncukları ile süslenmiş bebek yelek örgü modeli video anlatımlı

Biz ne kadar anlatmaya çalışsak da aşağıdaki videolu anlatımı izledikten sonra daha iyi siz en güzelini yapabilir seviyeye geleceksiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta da yelek üzerine işlediğiniz nazar boncukları. Onları gevşek bırakırsanız bebeğiniz için tehlike arz edebilir. Büyüme çağında her şeye meraklı olan bebekler onlara da merak sarıp, inceleyip çekiştirerek bakmaya çalışacaklar. Bu yüzden sıkı sıkı dikmeyi ihmal etmeyin.

Bu gibi daha fazla güzel ve farklı bebek örgüleri incelemek isterseniz, bebek örgü modelleri kategorimiz harika işler barındırıyor. Hem model, hem de anlatımlı işleri incelemekte geç kalmayın.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git