Yakadan Başlamalı Örgü Kız ve Erkek Bebek Yelekleri

Kadınların yapmaktan vazgeçemediği şeylerden biri de örgü örmektir. Tüm hanımlar dinlenirken, televizyon karşısında, misafirliğe gittiğinde örgü örebilir. Örgü örmek hem gün içinde yaptığımız yorucu işlerden bizi uzaklaştırır. Hem de bütün stresimizi atmamızı sağlar. Bazen insanlar sadece canı sıkkın olduğu için bile örgü örer. Çünkü örgü örerken her şeyi unutup odaklanabiliyoruz. Bu da bizim daha verimli ve huzurlu bir hayat geçirmemizi sağlıyor. Ayrıca yeni modelleri de denemek için sabırsızlanıyoruz. Öyleyse yeni bir model daha öğrenelim. Bu yazımızda topçuklu yakadan başlamalı kız ve erkek bebek yelekleri örmeyi öğreneceğiz.

Biz hanımlar her anımızda yeni bir şey yapmak için can atarız. Herhangi bir işte ilerlemeyi de her zaman isteriz. Çünkü yeni ürünler elde etmek ve kendi elimizden çıkan şeyler yapmak her zaman iyi hissettirir. Böylece yeteneklerimizi ortaya çıkarır ve neler başarabildiğimizi görmüş oluruz. Bu da herkes için mutluluk kaynağı olur. Yeni modeller denemek elimizin örgüye daha da alışmasını sağlar. Sitemizden diğer tığ ve yün ile örülen bebek yelekleri modellerine ulaşabilirsiniz.

Sizler de bizimle ve diğer okuyucular ile kendinize öz modelleri paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda merak ettiğiniz konularda bize danışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize yorum atmak. Uzman ekibimiz yorumlarınıza dikkate alıyor ve kısa sürede dönüş yapıyor.

kız erkek bebek yelek modeli yapımı videolu anlatım

Kız ve Erkek Bebek Yelekleri İçin Topçuklu Yakadan Başlamalı Model

Bebekler için örgü modelleri çok çeşitlidir. Bildiğiniz her model ile bebekler için yelek vb. kıyafetler örebilirsiniz. Özellikle bebeklerimizin dışarıdan alınan kıyafetleri giymesini istemeyiz. Çünkü bizlerin evde ördükleri her zaman cilt sağlığı için daha yararlıdır. Aynı zamanda yıkanabilir olduğu için uzun süre kullanılır ve örgüler çok dayanıklıdır.

Dışarıdan aldıklarınızı kısa süre kullanabilirsiniz. Çünkü tekstil ürünleri tam olarak pamuktan yapılmaz. Böylece her giydiğinizde daha fazla yıpranır. Ama evde örülen ürünler öyle değildir. Annelerimiz ve büyüklerimizin seneler önce ördükleri ceketleri bile hala giyebiliriz. Ayrıca sizin ördüğünüz bebek yelekleri de yıllarca kullanılır her yeni doğana verilebilir. Böylece hem elimizde olanları paylaşmış oluruz. Hem de paylaşmanın mutluluğunu yaşarız.

Kız ve erkek bebek yelekleri için topçuklu yakadan başlamalı model son derece basittir. Geriden ilmek alacağınız bir örnektir. Sizin için çok zor olmayacaktır. Özellikle bir kaç sıra ördükten sonra elinizin çok hızlandığına şahit olacaksınız. Ayrıca bebekler için örülenler küçük olduğu için bir yeleği sadece bir günde örebilirsiniz.

Topçuklu Yakadan Başlamalı Kız ve Erkek Bebek Yelekleri Yapımı

Topçuklu yakadan başlamalı kız ve erkek bebek yelekleri yapımı aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda ince ayrıntıları ile ve detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Gönülden Örgüler’in anlatımı son derece açıklayıcıdır. Sizler de bu modeli evlerinizde rahat bir şekilde örebilirsiniz.

Bu modeli öğrendikten sonra yelek dışında başka kıfayetlerde de kullanabileceğinizi göreceksiniz. Yeni fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca çalışırken ara vermeyi de unutmamalısınız. Vereceğiniz molalar dinlenmenizi sağlar ve kısa sürede yorulmanıza engel olur. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin. Sağlıkla kalın.

Farklı bir konumuzda bahsettiğimiz Erkek Bebek Ve Çocuklar İçin Bebek Yelekleri konumuzu inceleyebilirsiniz.Gönülden Örgüler’e bizimle topçuklu yakadan başlamalı kız ve erkek bebek yeleklerini detaylı bir şekilde anlattığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git