Yalancı İğne Oyası Modeli Yapımı Videolu Anlatım

Sizlere durmadan iğne oyası modellerini aktarmaya devam ediyorum. Düz ve basit örneklerin yanı sıra değişik ve bir o kadar güzel modelleri de paylaşmak istedim. Yalancı iğne oyası modelini çok beğeneceğinize eminim. Bu model yapım aşamasında biraz zahmetli olabiliyor. Ama eliniz kısa sürede alışacak ve hiç zorlanmadan ilerleyebileceksiniz. Ayrıca modelin her yerde kullanılabilir olması da avantajlarından biridir.

Ben bir işlemede en çok kullanışlı olmasına dikkat ederim. Benim için öğrendiklerimi her yerde uygulayabilmek çok önemlidir. Bazı modelleri günlük hayatta kullanabilirken bazılarını da ihtişamı dolayısıyla özel anlarda kullanmak gerekir. Burada anlatacak olduğum yalancı iğne oyası ise günlük kullanıma uygundur. Yani yazma ya da başörtülerinizin çevresinde uygulayabilirsiniz.

İğne oyası modellerinin ne kadar çok olduğunu biliyorsunuzdur. Hepsini öğrenmek çok fazla zamanımızı alacaktır. Yine de öğrenebildiğiniz kadar kâr olarak kalacaktır. Eğer benimle aynı fikirde iseniz hemen bu modeli anladıktan sonra web sitemizde bir gezintiye çıkabilirsiniz. Size özel bir çok model bulunmakta ve videolar ile anlatımlar güçlendirilmektedir.

yalancı iğne oyası modeli yapımı videolu anlatım

Yalancı İğne Oyası Modeli Tığ İle Yapılış Detayları

Bu işe yeni başlayanlar için yalancı iğne oyası çok yararlı olacaktır. Başta biraz zor ve fazla zahmetli görünebilir. Ama yeni başladıysanız mutlaka bu modeli denemenizi öneririm. Eliniz böyle modeller sayesinde kısa sürede alışkanlık kazanır. Siz de daha iyisini yapmanın mutluluğunu yaşarsınız. Eğer temel teknikleri öğrendiyseniz hiçbir model size zor gelmeyecektir. Sadece bazı zamanlarda biraz uğraştırabilir.

İğne oyası gibi muazzam bir işçiliği yapmak sizin çok değerli bir insan olduğunuzun göstergesidir. Benim önerim tam olarak modellerin çoğunu öğrendikten sonra bunların birleşiminden kendinize öz bir model oluşturmanız. Bu sayede yaratıcılığınız gelişir ve kendi modelinizi herkesle paylaşmaya başlarsınız. Patenti tamamen sizde olacak bir şekil üretmek sonrasında yapacağınız işlerin profesyonel olacağının kanıtıdır.

Aşağıda bu modelin yapımını anlatan bir video paylaştım. Görsel sunum ve sesli anlatım sayesinde hemen öğrenebileceğiniz bir model olduğunu düşünüyorum. Sadece attığınız düğümlerin çok sık olmasına özen gösterin. Bu örgü işlerindeki gibi sıkı tutmak ya da gevşek bırakmakla alakalı değildir. Ne olursa olsun modelin sağlam kalması açısından düğümler sıkı atılmalıdır.

Yalancı İğne Oyası Modeli Yapılışı

Evet hanımlar bir modeli daha gün itibari ile öğrenmiş olacaksınız. Eğer benimle ve ya uzman ekibimiz ise paylaşmak istediğiniz bir şey olursa yorum atabilirsiniz. Yoğun istek üzerine sizlere sunduğumuz modellere bir yenisini de dilediğiniz zaman ekleyebiliriz.

Yalancı iğne oyası modeli yapılışını izledikten sonra deneyebilirsiniz. Bu arada modeller bittikten sonra üzerinden ütü ile geçmeniz daha düzgün sonuçlar almanıza yardımcı olur. Ütü ayarına çok sıcak yapmayın ve mümkünse üzerinde bir kumaş varken ütüleyin. Böylece ipler de yanarak zarar görmeyecektir. Şimdiden tüm hanımlara kolay gelsin.

Oya ve Dantel Dünyası’na bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git