Yapımı ve Görüntüsü İle Farklı Bir İğne Oyası Modeli

Genel olarak ev hanımlarının ilgilendiği, her daim yapmaktan zevk aldığı aynı zamanda hoş bir görüntü olan iğne oyası çeşitleri sayılmayacak kadar çoktur. Zaman geçtikçe farklı dönemlerde yeni modeller ortaya çıkmıştır. Ben de yapımı ve görüntüsü ile farklı bir iğne oyası modeli ile karşılaştım ve hemen sizlere de aktarmak istedim. Bu yazıda bahsedeceğim model eminim hepiniz ilgisini çekecektir. Çünkü daha önce bu gibi bir görüntü ile karşılaşmamış olabilirsiniz.

Bu model ayrı ayrı üç farklı parçanın birleşiminden ortaya çıkıyor. Üç parçayı da ayrı bir renk ile yaptığınız zaman daha güzel bir görüntü olur. Her iğne oyası modelini yapabildiğimiz gibi bu öğreneceğiniz de sizi zorlamayacaktır. Zaten aşağıda paylaştığım videoda yapımı tam olarak anlayacağınız şekilde gösterilmiştir.

Genelde her zaman yaptığımız modellerin yanı sıra yeni ve farklı olanları denemekten daha fazla keyif alırız. Bu modeli her yerde kullanmayabilirsiniz. Ama yine de özel günler için sakladığınız masa örtülerine ve ya mevlütlerde dağıtacağınız baş örtülerine yapabilirsiniz. Ayrıca vitrin takımları için de uygulayabilirsiniz. Kullanım alanları tamamen size kalmıştır.

farklı iğne oyası modelleri videolu anlatım

Farklı Bir İğne Oyası Modeli Detayları

İğne oyası ile yapılacakların bir sınırı yoktur. Hayal gücünüzü kullanarak ve yeteneklerinizi de biraz zorlayarak muazzam işçilikler ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer yeni modellere ihtiyacınız varsa ve her daim uygulamak isterseniz farklı bir iğne oyası modeli detaylarını aşağıda paylaştığım video aracılığı ile kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Bu model hem yapımı hem de görüntüsü ile diğer yaptıklarınıza hiç benzemiyor. Ben genelde her şeyden farklı modeller kullanmayı daha çok seviyorum. Çünkü herkesin yaptıklarını işlemek ve uzun saatler boyunca çalışmak bir süre sonra işten sıkılmama neden oluyor. Ama hiç merak etmeyin. Bu model sayesinde yaptıklarınızdan büyük bir keyif alacaksınız.

Görseldeki modeli başörtüsü ve yazmalarda kullanmanız daha uygun olacaktır. Açık renk bir başörtüsü üzerine renkli işlemeler son derece güzel ve hoş bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Renk seçimi konusunda her zamanki gibi uyuma önem vermelisiniz. Çok koyu renkler kullanarak modeli kapatmak istemezsiniz diye düşünüyorum.

Yapımı ve Görüntüsü İle Farklı Bir İğne Oyası Modeli Yapılışı

Yapımı ve görüntüsü ile farklı bir iğne oyası modeli yapılışına gelecek olursak son derece basittir. Bu arada bu model ile sevdiklerinize bir sürü hediye yapabilirsiniz. Fular uçlarına işleyerek harika hediyeler oluşturabilirsiniz. Karşılıklı paylaşma sonrasındaki mutluluğunuz tarif edilemez olacaktır.

Mutluluk demişken iğne oyası modellerini denemeye devam edin. Çünkü başka hiçbir el işinde bu kadar muazzam bir görüntü elde edilmiyor. Her boş anınızı değerlendirerek verimli vakit geçirmeye özen gösterin. Yine de bu söylediklerim sonrasında kendinize çok yüklenmeyin.

İğne Oyası Yapım Aşaması ve Videoları’na bizimle bu anlatımı paylaştığı için teşekkür ederiz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git