Yelek ve Hırkalar İçin Anlatımlı Değişik Örgü Örneği

Örgü ve örme işi ile uğraşan hanımların en büyük derdi farklı ve değişik örgü motifleridir. Neden derseniz sürekli örmüş oldukları örgü örneklerinin hep birbirine benzemesinden yakınırlar bizde sizlere bu yakınmayı dindirecek farklı ve değişik örgü motiflerinin nasıl yapılacağını ve nasıl örüleceğini sunmaya çalışıyoruz. Bu yazımızdaki örgü motifimiz oldukça güzel çocuklarımız için güzel kazaklar veya süveterler örülebilecek bir motif.

Ben örgü kazak modeline daha çok yakışacağını düşünüyorum 7 – 8 yaşlarındaki bir erkek çocuğuna kahverengi tonlarda şiş ile örebileceğiniz harika bir örnek, belki örgü işinde işi ilerletmiş hanımların daha parlak fikirleri olabilir. Güzel bir kapşonlu hırka veya güzel bir örme yelek yapılabilir. Bizim amacımız size bu motifin nasıl yapıldığını sunmak geri kalan ise sizin maharetiniz ile muhteşem örgüler ortaya koymaktır.

Daha farklı şiş örgü modelleri arıyorsanız anlatımlı örgü videoları kategorimizi ziyaret edebilir veya örgü videoları kategorimizden yapılışları ile alakalı videoları izleyebilirsiniz.

Şiş Örgüsü İle Kabartma Örgü Modeli Örneği

Şiş işi örgüler tığ işi kadar uğraştırıcı değildir. Daha büyük motifler ve kalın ipler kullanıldığından biraz daha rahat olacaktır. Elişi örneklerine yeni başlayan hanımların şiş işi örgü motifleri ile örgüye başlamaları daha mantıklı olacaktır. Bu güzel örnekleri çıkararak biz hanımlara yardımcı olan diğer eş cinslerimize çok teşekkür ediyorum. Bizlerde bu güzel örgü örneklerini ulaştırabiliğimiz kadar geniş örgü sever kitlelere ulaştırmaya çalışıyoruz.

Son zamanlarda örgü sitelerinde örgü örneklerinin açıklamaları pek bulunmuyor bu durum güzel örgü örnekleri arayan hanımların oldukça canını sıkmaktadır.1yumak.com olarak sizlere en iyi ve en verimli şekilde örgü motiflerini sunmaya çalışıyoruz.Fotoğraftaki örneğimizin açıklamasını yazımızın alt kısmında bulabilirsiniz.

Çocuk Kazakları İçin Değişik Örgü Motifi Ve Yapılışı

Gelelim bu güzel motifin nasıl yapıldığına aşağıda sizlere belirtmiş olduğumuz ilmek sıra ve sayılarına göre ördüğünüzde muhtemelen motifi çok hoş bir şekilde çıkarmış olacaksınız. Motifte takıldığınız alanlar mutlaka olacaktır. Yorum kısmından bizlere takıldığınız alanlarla alakalı sorularınızı yöneltirseniz arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git