Yeni Moda Çiçekli Havlu Kenarı Örnekleri

Örgü işleri ile haşır neşir olan hanımların en gözede olan elişi örneği, çiçekli havlu kenarı örnekleri olmuştur. Neden derseniz çiçekli havlu kenarları görünümü açısından oldukça şık ve zarif durduğundan kullanılan alana göre banyolarda bohçalarda ışıl ışıl çiçekler sayesinde göze batar bu yüzdendirki çiçek oyalı havlu kenarı modelleri oldukça çok tercih edilir.

Tabi burada çiçekli havlu kenarı modelleri dediğimizde aklınıza o büyük ve çirkin çiçekli demode havlu kenarı tasarımları gelmesin. Çağımızda teknoloji oldukça ilerlemiş durumda bununla beraber elişi ve örgü işlerininde makinalara yansıması ile harika havlu kenarları ortaya çıkmaktadır.

Hal böyle olunca o eski modası geçmiş havluların yerine sıcak ve pırıl pırıl çiçek işlemeli rengarenk havlu kenarı örnekleri revaçta olmakta ve hanımların dilinde dolaşmaktadır.

Dantel Ve Çiçekli Havlu Kenarı Örnekleri Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır ?

Tabi eskiden havlular banyolar ve lavobolarda daha çok kullanılırdı. Yeni nesil işlemeli havlu kenarları ise artık evimizin her köşesinde kimi zaman gündelik hayatın bir parçası kimi zaman dekoratif yan yana asılmış ışıltılı dekor süsleri olarak kullanılmaktadır.Daha üstlerdede sizlere yazdığımız gibi işlemelerin çok ışıltılı çiçek motiflerinin havluya çok güzel işlenmesi bu göreceli olayı dahada sevimli hale getiriyor.

Biliyorsunuz ki türk toplumu ve kültüründe eskide olsa bir gelenek vardır ” misafir havlusu” peki nedir misafir havlusu modelleri ? Evimize gelen misafirlerimiz her zaman elimizdekinin en iyisini sunmak yedirmek içirmek ve gezdirmek isteriz. İşte misafir havluları da bu şekilde en güzel çiçek işlemeli havlu kenarı örnekleri veya harkulade oyalanmış havluların en güzelleri misafirlerimiz için seçilerek ayrılmaktadır.

Biraz daha farklılaştırabiliriz aslında havlu kenarı kullanım alanlarını yeni doğmuş bir bebeğe veya yeni ev almış bir komşumuza akrabamıza giderken güzel çiçek motifli havlu kenarları içinden bir tane seçerek hediye edilebilir.

Çiçekli Motiflerle İşlenmiş Havlu Kenarı Örnekleri Ve Modelleri Fotoğraf Galerisi

Galerimizdeki bu güzel tığ işi çiçek motifli havlu kenarlarına geçmeden önce Havlu Kenarı Örnekleri kategorimizde her çeşit havlu kenarı modelini bulabileceğinizi hatırlatalım aynı zamanda, boncuklu havlu kenarları , tığ işi kolay havlu kenarı örnekleri ve havlu kenarlarına dair bir çok paylaşımı görebilir inceleyebilirsiniz.

Eğer bir havlu kenarı yapmaya karar verdiyseniz ve bu işin acemisi sayılırsanız kolay havlu kenarları işlelemerinden başlamanızı öneriyoruz. Zira bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında kolay havlu kenarı işlemeleri gelmektedir.

Farklı ve değişik Havlu Kenarı Örnekleri için https://1yumak.com/cok-tercih-edilen-havlu-kenari-ornekleri/ linkimizi gezebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git