Yeni Moda Süet Etek Modelleri

Kış aylarının gelmesi ile birlikte havaların soğuması etek sezonunun sona erdirilmesi demek değildir. Bununla birlikte kış aylarında etek giymek ve daha göz alıcı bir görünüm elde etmek isteyen bayanların ise süet etekleri tercih etmeleri çok önemlidir. Kış aylarında mağazaların vitrinlerinde en çok kullanılan süet etek kombinleri de farklı şekillerde farklı görüntüler elde etmek için modaya uygun bir biçimde rahatlıkla kullanılabilir.

Süet etek kombinleri kalın ve  tüylü bir kumaş olduğu için yine kendisi gibi kalın kazaklar ile kombin edilmelidir. Bu sayede daha hoş ve daha anlamlı bir görüntü oluşmaktadır. Özellikle düz süet eteklerin üzerine giyilebilecek kalın salaş kazaklar çok doğal bir görünümün oluşmasına sebep olmaktadır. ancak kazaklar ile kullanırken kazakların  eteğin içerisine sokulması  elde edilecek olan görüntü açısından oldukça önemlidir. Tüm bunların yanı sıra balıkçı yaka kazaklar ile de rahatlıkla kullanılabildiği için daha toplu bir görüntü oluşturmaktadır.

Süet etek kombinlerini ofis şıklığı içerisinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ofis içerisinde genel olarak hardal renkli düz etekleri mavi ya da siyah gömlekler ile kullandığınız takdirde toplu görüntüsü ile iş yerlerinde de rahatlıkla kullanılabilir.

Süet Etek Kombinleri Nasıl Yapılır ?

Ofis şıklığı konusunda ısrarcı olan bayanlar ve klasik giyinmeyi sevenler bayanlar için süet eteklerin üzerine giyilebilecek olan blazer ceketler oldukça dikkat çekmektedir. Püsküllü süet etekler ise son derece moda olmakla birlikte eteklerin üzerine giyilecek olan kısa kazaklar harika bir görüntü oluşturmaktadır. Süet etekler ile farklı bir görüntü elde etmek isteyenler için kot ceket kombinleri denenebilir. Bu şekilde daha casual bir görüntü elde edilebilir.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git