Yüzük Taşı Örneği İle Örgü Anne Yelek Yapılışı

Farklı ve bir o kadar güzel bir örgü modeli ile yazımıza devam edeceğiz.Bu yazımızda paylaşacağımız örgü modeli örgü yelek modelleri ve yapılışları arasında bizim en hoşuma giden örnektir.

Gönül hanımın youtube kanalında görmüş olduğumuz yüzük taşı örneği ile yelek yapılışı konusunu anlatmaya çalışacağız sizlere dilimizin döndüğü kalemimizin yazdığı kadarı ile.1 yumak com olarak sizlere elişi örnekleri, örgü örnekleri  ve iğne oyaları hakkında paylaşımlar yapmaya devam edeceğiz.

Ağırlıklı olarak yüzük taşı örneği konumuzda olduğu gibi videolu anlatımlar ve yeni örneklerle siz değerli takipçilerimizi örgü konusunda desteklemeye devam edeceğiz. Yüzük taşı örgü modeli ile yelek yapmak için aşağıda vereceğimiz detaylı bilgileri lütfen dikkatlice okuyunuz.

Yüzük Taşı Örneği İle Yelek Yapılışı Detaylı Anlatım

Yüzük taşı modeli ile örgü yelek yapılışı öğrenmek ve yapmak istiyorsanız. Hemen sizlere bazı küçük notlar aktaralım.Oniki ilmek ve on sıradan oluşmaktadır yüzük taşı örgü modeli ile bayan yelek yapılışı için 3,5 numara şiş kullanılmaktadır.Uygun olan ip modeli ise angora modelidir. Ayrıca örgü yelek yapılışı yanı sıra bebek yelekleri içinde harika bir örnek olduğunu söyleyebiliriz.

Yüzük Taşı Örgü Modeli İle Yelek Yapılışı Videolu Anlatım

Çokta uzun olmayan bu videoyu izleyerek harika bir anne yeleği örebilirsiniz. Anne yeleği derken tabiki sizler tüm büyüklerinize güzel bir örgü yelek örerek armağan edebilir ve onları sevindirebilirsiniz.

Gönülden örgüler youtube kanalının sahibi olan gönül hanıma bu güzel anlatımdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. 15- 20 dakika aralığında olan bu güzel anlatımı dinlemeniz ve yüzük taşı örgüsünü örerek harika bir örgü yelek ortaya çıkarmanızı umuyoruz.

Etiketler:

Bu Makaleye Yorum Yapın

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git